Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 sie 2014 - 11:17:25
Najprawdopodobniej czeka mnie operacja oka - leczenie stożka rogówki. Podobno po takiej operacji do zdrowia i pełnej sprawności, normalnego życia wraca się nawet rok!!!! Czy to prawda? Czy takie dane jak tu www.kardiotel.pl/stozek-rogowki to prawda. W tej najgorszej opcji podają że powrót do normalności to 12 miesięcy. Co z treningiem. Nie jestem jakimś wielkim kulturystą, ale z oczami nie ma żartów. Będę musiał zaprzestać nawet lekkich ćwiczeń? Odpowiedz Cytuj
04 gru 2014 - 15:00:29
Najlepiej spytaj się lekarza, przed operacja i tak by Cię poinformował o wszystkim co związane z zabiegiem, wliczając w to możliwe ewentualne powikłania.

rzucanie palenia Odpowiedz Cytuj
14 mar 2015 - 17:31:53
z tego co wiem to co najmniej 14 dni, a najlepiej miesiąc. Odpowiedz Cytuj
07 sie 2015 - 12:04:55
Coś koło miesiąca i będziesz mógł wrócić do ćwiczeń, ale najlepiej spytaj lekarza on Ci dokładnie powie co i jak. Odpowiedz Cytuj
19 gru 2016 - 14:12:14
Moja mama jest rok po takiej operacji i widzi dużo lepiej.
Było dużo strachu ale na szczęście jest ok.

Dla palaczy polecam Odpowiedz Cytuj
09 sty 2017 - 10:51:25
wytłumaczcie mi na czym polega ta operacja smiling smiley

ośrodek leczenia odwykowego Odpowiedz Cytuj
25 kwi 2017 - 13:18:05
No tak, w końcu operacje nacinania i inne bardziej inwazyjne naruszają ciało szkliste oka, które inaczej się regeneruje niż tkanka łączna, potrzebuje na to znacznie więcej czasu, aby powrócić do pełnej sprawności. Nawet po operacji na zaćmę czy laserowej korekcji wzroku wymaga się od pacjenta, by się nie schylał, nie podnosił ciężarów jakichkolwiek ani nie wychodził na słońce bez porządnych okularów przeciwsłonecznych. Dlatego dobrze jest poinformować lekarza o swojej aktywności, bo wtedy doradzi, jaki jest szacowany czas na powrót do ćwiczeń. W tym przypadku może to być faktycznie dość długo, dlatego radzę uzbroić się w cierpliwość. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.