Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
03 paź 2011 - 15:37:33
Witam. Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu odczuwam ból pod prawą pachą, który ostatnio zaczął promieniować do całej ręki. Pod pachą mam takie nieduże zgrubienie, które boli przy mocnym ucisku( nie jest ono bardzo widoczne i wyczuwalne, ale jak się przyciśnie w odpowiednim miejscu to jest). A i nie wiem czy to istotne, ale mam również bardzo malutką wyczuwalną kuleczkę, którą mogę objąć palcami. Gdy ją tak biorę palcami to boli i widać takie wystające coś białego(trochę przypomina mi to pryszczyka, ale gdy próbowałam przycisnąć to nie bardzo cokolwiek "wychodziło", ale bolało).
A co do ręki to boli mi nawet bez wysiłku. Tak jakoś mrowi, trochę drętwieje, troszkę jakby prąd przeszywał. Nie wiem jak to opisać, ale jest to bardzo dokuczliwe :/ Staram się nie dźwigać nic tą ręką, ale to nie pomaga, bo i tak boli.. Ból obejmuje całą rękę, nie raz troszkę pleców i tu w dół od pachy . Dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego, który "pomacał" mi to pod pachą. Stwierdził, że nie ma jakiś konkretnych guzków i, że to nie węzły. Dostałam skierowanie do neurologa, ale okazało się, że przyjmuje dopiero od 10 października, więc postanowiłam na razie tutaj napisać. Nie wiem czy czymś to smarować :/ Proszę o radę.. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.