Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
11 lip 2014 - 12:30:44
Specjalizacja: Ortopeda
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Od dwóch miesięcy chodzę o kulach po artroskopii kolana a od tygodnia drętwieje mi kciuk i palec wskazujący i boli mnie ręka nawet chodzenie o kulach sprawia mi ból i drętwienie dłoni. Już ta ręka bolała mnie jakiś czas temu ale nie było aż tak jak jest teraz.
Chciałabym się dowiedzieć co to może być?
Od jak dawna się pojawiają:
Od tygodnia
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Drętwienie i ból pojawia się przy prostych czynnościach domowych i gdy chodzę o kulach.
Drętwienie kciuka i palca wskazującego i ból w nadgarstku.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
11 lip 2014 - 14:15:25
Witam, należałoby skonsultować się z ortopedą - być może ma Pani zespół cieśni nadgarstka. Odpowiedz Cytuj
11 lip 2014 - 16:18:15
Czy jeżeli zrobiłabym USG nadgarstka to by to wyjaśniło sprawę czy to jest cieśń nadgarstka. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
12 lip 2014 - 08:21:38
Niestety USG niewiele tu wniesie - konieczne jest badanie ortopedyczne i ewentualnie ENG - czyli badanie przewodnictwa w nerwie pośrodkowym. Odpowiedz Cytuj
14 lip 2014 - 13:22:16
A jeśli bym jednak chciała zrobić to usg to lepiej zrobić usg nadgarstka czy dłoni? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
16 lip 2014 - 12:20:03
Tak jak pisałam USG tu nic nie wniesie - bez konsultacji z ortopedą jest to zmarnowanie pieniędzy, a jeśli już to lepiej je przeznaczyć na prywatną wizytę. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.