Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 cze 2014 - 12:13:32
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Bole kregosłupa przy nacisku na prawa stope zas z lewej strony silny bol w pachwinie lonowej .z prawej strony klucie zas z lewej uczucie palenia.w nocy mam silne bole na wysokosci pasa takie sztywnienie przy tym bolu problem z oddychaniem jednak godzine po przebudzeniu gdy juz sie rozruszam bol mija .no i jeszcze chcialam wspomiec o mrowieniu dosc czestym z tylu na plecach miedzy lopatkami.i jeszcze jedna sprawa od roku bol z prawej strony paralizuje ni staw kolanowy.
Od jak dawna się pojawiają:
Bole plecow mam od dziecka jak mialam 12 lat tak mnie rozlozylo ze nie moglam sie ruszac i oddychac silny bol w klatce piersiowej i w ledzwi jednak po wezwaniu karetki dostalam zastrzyk i wszysko minelo .powiem szczerze ze bol towarzyszy mi od zawsze jednak z roku na rok coraz bardziej mnie ogranicza
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Bol pojawia se czesto podczas jajeczkowania przed miesiaczka no i jak za duzo dzwigam lub chocby umyje podloge w domu czy odkuze daje mi znac jak robie cos w lekkim sklonie .to byl bul z prawej jednak ten z lewej praktycznie jest ze mna zawsze myslalam ze to cos zwiazanego z jajnikami ale lekarz to wykluczyl
Jakie mają nasilenie?
Bol z prawej intesywny wtedy biore ketonal i staram sie jak najwiecej chodzic z lewej bol umiarkowany bardziej dokuczliwy
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Z prawej pomaga jak chodze powoli jednak jak stane siedze leze to niestety boli z lewej nic nie pomaga
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Rtg kregoslupa ,
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Badanie z wynikiem podalam wczesniej robione 22.06.2014
Jakie było dotychczas leczenie?
Rechabilitacja z 3 lata temu
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Medokan ketonal
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
Po rechabilitacji nie widzialam poprawy
Inne uwagi:
Chcialam dodac ze od 6 miesiecy chodze na zajecia 2 razy w tygodniu wzmacniajace miesnie kręgosłupa i 3 razy w tygodniu uprawiam nordic walking
Odpowiedz Cytuj
30 cze 2014 - 12:34:00
Witam jeszcze chcialam dodac ze dzis mialam wizyte u neurologa jednak nic mi nie powiedzial dal skierowanie na rezonans i tyle puknol w kolano lewe i prawe i tyle.Jednak chcialam zauważyć ze w prawye kolano jak puknol odruch byl zerowy nie wiem czy to ma znaczenie Odpowiedz Cytuj
30 cze 2014 - 13:32:49
Witam zle wpisalam wynik podam go jeszcze raz .Oś kregosłupa L-s zachowana.Spłycona lordoza ledzwiowa.Trzon o zachowanej wysokosci.Tarcze miedzykregowe nieobnizone.Zwraca uwage sklerotyzacja kości biodrowych w przyleganiu do szpar stawow krzyzowo-biodrowych, bardziej po stronie lewej-do zestawienia ze zdjeciami skośnymi celowanymi na stawy krzyzowo-biodrowe Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.