Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 wrz 2011 - 21:45:18
Bardzo proszę o poradę, ponieważ nie wiem, czy przypadkiem niepotrzebnie popadam w panikę.
Otóż dzisiaj po raz drugi zauważyłam silne krwawienie z odbytu. Stolec jest z dobieszką krwii, jak i cała woda zamieniła się w krew. Papier był również b.zakrwawiony. Myślę, że ok. pół szklanki krwii, może więcej straciłam. Zazwyczaj są małe ilości krwii, ale przy oddawaniu dużej ilości stolca jest silny ból i bardzo obfite krwawienie.
Chciałam tylko dodać, że od 3 lat używam b.często bisacodyl i często prowokuje wymioty, na zmianę z głodówką.
Chciałam się tylko dowiedzieć, czy trzeba koniecznie udać się z tym do lekarza(temat dosyć krępujący i wolałabym uniknąć), czy można ewentualnie zażywać jakieś leki bez recepty.
Nie mam zmian okolic odbytu. Bardzo proszę o poradę. Mam 20 lat. Odpowiedz Cytuj
26 wrz 2011 - 21:15:45
Chciałam prosić o radę, ponieważ kolejny dzień to samo, znów krwawienie Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 wrz 2011 - 18:44:48
tak, takie krwawienia z odbytu wymagają konsultacji z lekarzem rodzinnym, najczęstszą chyba przyczyną tego typu krwawień są żylaki odbytu, oczywiście w diagnostyce lekarz nie będzie mógł pominąć także innych możliwych przyczyn i wszystko będzie chciał sprawdzić, dlatego powinnaś się do niego udać
czy w okolicy odbytu nie wyczuwasz jakichś guzków?
swędzenie? pieczenie odbytu? wrażenie że nie wypróżniasz się do końca?
czy problem nie nasila się przy twardych zapartych stolcach? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.