Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 cze 2014 - 12:14:58
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Przyjmowałem leki na przeziebienie teraflu extra grip a wczesniej tez aspirin c i od tego przeziebienia co dnia boli mnie głowa a przeziebienie mineło
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Bół głowy od ponad 3 tygodni bół jest co dni zaczyna sie od tego jak wstane i trwa do samego wieczoru jak spie to nie boli
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
bół głowy z tyłu i z obu stron prawa strona lewa strona
Jakie mają nasilenie?
bół nie jest ogormny jest taki napieciowy trwa 3 minuty i ustepuje i ponzije znowu trwa chwilke i ustepuje
Jakie było dotychczas leczenie?
byłem u lekarza i pani doktor owiedziała ze to zatoki dała mi antybiotyk i nie pomogło to nic
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
unidox
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 cze 2014 - 12:22:36
Trochę dziwne są takie bóle trwające tak krótko i ustępujące. Nie bardzo pasuje to do napięciowych bólów głowy. Piszesz że bóle są głównie z tyłu i po bokach więc może są one związane z kręgosłupem szyjnym. Nie masz stwierdzonych problemów z kr szyjnym? Jakieß bóle karku? Bóle i drętwienia kończyn górnych? Był kiedyś prześwietlany kręgosłup? Odpowiedz Cytuj
27 cze 2014 - 15:41:42
Rece mi drentwieja nieraz jak sie to czuje a tak to żadnych problemów z kręgosłupem nie miałem i przeswitlen nie robiłem od czego najlepiej zacząć xo badać Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 cze 2014 - 10:26:11
no więc tak przede wszystkim to zacząłbym od regularnych pomiarów ciśnienia tętniczego tak 3 x dziennie plus wtedy jak masz te bóle, zaznaczam tylko że pomiary powinny być wykonywane w spoczynku a nie bezpośrednio po wysiłku
masz jakieś bóle zatok? uczucie rozpierania, pulsowania w nich?
morfologia krwi była w ostatniom czasie wykonywana? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.