Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
31 maj 2014 - 20:24:30
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
jestem chora od urodzenia na mikro uszkodzenie centralnego ukladu nerwowego oraz od wielu lat choruje na depresje i na nerwice,mam tez zaburzenia emocjonalne i osobowosci
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
biore na stale cital i finlepsin oraz doraznie hydroksyzyne (przepisuje mi psychiatra)
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
j.w.
Jakie to są dolegliwości:
bole nog i rak oraz dretwienia
Od jak dawna się pojawiają:
od wielu lat
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
za kazdym razem jak podnosze nogi i rece do gory lub denerwuje sie,lokalizacja to cale nogi i rece
Jakie mają nasilenie?
intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
im dluszej mam je w gorze nogi i rece lub cos nimi robie tym bardziej bole i dretwienia nasilaja sie,nic mi nie przynosi na to ulgi,nerwobole przechodza po lekach od psychiatry
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
ekg (w normie) i eeg (bez lekow jakies nieprawidlowosci ale zapomnialam jakie,raz mialam tez to badanie robione na lekach,wtedy bylo w normie)
Jakie były wyniki wykonanych badań?
j.w.
Jakie było dotychczas leczenie?
leki takie jak napisalam na poczatku,psychoterapia i od kwietnia do czerwca zeszlego roku pobyt na dziennym odziale psychiatrycznym
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
z powodu debresji i nerwicy stosowalam i stosuje dalej takie leki jak napisalam na poczatku (na stale cital -20 mg-pol tabletki rano,finlepsin-200 mg-pol tabletki rano i cala tabletka wieczorem oraz doraznie hydroksyzyna-10 mg),od neurologa nie biore zadnych lekow
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
od 2011 roku do chwili obecnej leczenie u psychiatry i psychoterapia,od urodzenia do chwili obecnej leczenie u neurologa,po leczeniu nie ma poprawy jesli chodzi o prace nogami i rekami,jest poprawa jesli chodzi o nerwobole
Inne uwagi:
dotychczas leczenie takie jak napisalam wyzej ale PILNIE potrzebuje jakies leki dzieki ktorym nogi ani rece nie beda mnie bolaly podczas seksu,abym mogla je sobie kupic musze wiedziec jakie,nie chodzi mi o leki typu apap lub paracetamol,tylko o jakies znacze silniejsze,moj formularz kieruje do neurologa,chociaz nie wiem czy powinnam go kierowac do neurologa czy do psychiatry
Odpowiedz Cytuj
31 maj 2014 - 20:26:39
jakie leki brac? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
31 maj 2014 - 21:26:43
A mówiła Pani o tych dolegliwościach neurologowi albo psychiatrze? jeśli tak to co oni na to? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.