Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 maj 2014 - 18:47:18
Specjalizacja: Seksuolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Wziąłem raz tabletkę na potencję i zadziałała, ale mam do tego wątpliwości. Chcę poznać opinię lekarza.
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Mam problem z erekcją. Niestety jestem zapracowanym człowiekiem, ale za to aktywnym. Chodzę na siłownie i staram się dobrze się odżywiać. Dziwi mnie to, że mam problem z erekcją.
Inne uwagi:
Czy leki na potencję są bezpieczne? Czy mają wpływ na zdrowie? Czy mogą mi zaszkodzić?

Dowiedziałem się o Zytax i zamówiłem trzy opakowania. Przeczytałem sporo pozytywnych komentarzy na temat tych tabletek. Do tej pory nikt się nie skarżył na Zytax. Ma swoją stronę, jest to strona producenta.

Nie mamy na razie dzieci. Chcemy tylko uprawiać seks. Zastanawiam się, jak będę brał tabletki, czy nie będzie potem problemów w przyszłości, żeby dojść do zapłodnienia?
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 maj 2014 - 21:57:45
to jest bardziej suplement diety niż prawdziwy lek
ja myślę że przede wszystkim należałoby się zastanowić z jakiego powodu masz problemy z erekcją
chorujesz na coś? stosujesz jakieś leki?
od jak dawna masz takie problemy?
czy problem dotyczy tylko jednej partnerki?
czy przy masturbacji również masz ten problem? Odpowiedz Cytuj
27 maj 2014 - 00:22:27
Czyli mogę spokojnie je brać?
Sam nie wiem. Po pracy chodzę na siłkę, następnie wracam do domu, ale czasem chce mi się seksu, tylko, że mam wtedy problemy z erekcją.
Ostatnio miałem zapalenie strun głosowych, ale raczej nie ma z tym nic wspólnego. Nie stosuję leków, jak coś to kiedyś brałem Duspatalin retard.
Od pół roku.
Nie tylko jednej partnerki.
Tak, przy masturbacji jest jeszcze o wiele gorszy problem. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 maj 2014 - 06:40:39
Myślę że możesz stosować ten preparat. Nie powinien zaszkodzić. Ale powinieneś również udać się do specjalisty ahy wyjaśnić przyczynę bo w Twoim wieku nie powinno się tak dziać. Miałeś w ostatnim czasie wykonywane jakieś badania krwi?
Czy problem jest za każdym razem czy czasami jest w miarę dobrze? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.