Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 wrz 2011 - 15:43:11
Witam, mam 18-ście lat i ostatnią miesiączkę miałam niecałe 2 tygodnie temu, po czym kochałam się z moim chłopakiem ( nie ukrywając, że kończył on we mnie ), jakieś parę dni temu pojawiły się bardzo delikatne plamienia, natomiast wczoraj tak jakbym znowu dostała okres bo ' wylało ' się dużo, na noc ubrałam podpaskę i leje się, ale nie tak jak przy normalnym okresie tzn nie jest tego aż tak dużo i nie ma takiego koloru wydaje mi się, że jest to ciemniejsze ... Martwię się bo na kolejny okres to trochę za wcześnie i nie wiem czy mogę byc w ciąży czy też jestem na coś chora ... Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 wrz 2011 - 17:32:59
no właśnie, na miesiączkę jest za wcześnie i jest to trochę niepokojące, na pewno nie powinnaś pozostawiać tego samemu sobie, tylko udać się z problemem do ginekologa, test ciążowy warto zrobić, ale dodatkowo lekarz powinien Cię zbadać ginekologicznie, może jest jakaś organiczna przyczyna krwawienia w Twoich drogach rodnych, albo jakieś zaburzenia hormonalne, czasami krwawienia mogą być też spowodowane infekcjami dróg rodnych Odpowiedz Cytuj
13 wrz 2011 - 18:45:32
a czy jest to możliwe, że mam jeszcze nie regularny okres? bo teraz znowu leje się jakby był to normalny okres .. a do tego mam takie humorki i nawet nie wiem czym one są spowodowane .. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 wrz 2011 - 00:19:23
do końca nie da się tego powiedzieć, ale myślę że raczej nie jest to prawidłowy okres, mogą być to natomiast jakieś zaburzenia hormonalne które powodują u Ciebie takie wczesne krwawienia, jednak jeżeli chcesz to wyjaśnić (a powinnaś) musisz pokazać się ginekologowi, bez badania ginekologicznego się tutaj nie obejdzie Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.