Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 kwi 2014 - 22:17:25
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Jakiś czas temu podczas wizyty u ginekologa dowiedziałam się że mam na prawym jajniku pęcherzyki ale ginekolog powiedział że to nic poważnego i że jedynie podczas pęknięcia może mnie zaboleć i jeśli będzie to silny ból to mam pojechać na pogotowie ale nic takiego się nie stało, nic nie czułam. Ostatnio na kolejnej wizycie okazało się że mam teraz na lewym jajniku o wielkości 3cm. Powiedział, że za pare dni powinien pęknąć i tylko mnie to zaboli i od tego dnia po dwóch tygodniach powinnam dostać okres. Podczas tej wizyty była to połowa cyklu. Dwa dni po wizycie dostałam okres czyli po dwóch tygodniach od ostatniego i teraz nie wiem czy to okres czy to wina tego pęcherzyka bo normalnie okres powinnam dostać dopiero 2 maja a dostałam teraz 18 kwietnia. Dostałam od ginekologa tylko receptę na Cicatridine. Dodam, że kiedyś miałam nadżerkę jeśli to ma coś wspólnego i teraz znowu mi powstała nieduża ranka, której narazie ginekolog powiedział, że nie ma jeszcze potrzeby wypalać.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Podczas każdej wizyty u ginekologa miałam robione USG dopochwowe
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
27 kwi 2014 - 00:39:09
Witam, a czy zawsze miesiączki są regularne, co ile dni? Odpowiedz Cytuj
27 kwi 2014 - 12:48:46
Zazwyczaj miałam co 29 do 32 dni. To pierwsza taka sytuacja. I okres zawsze trwa tak 5-6dni. I bardzo często tak 5 dni do tygodnia przed okresem mam plamienia. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
01 maj 2014 - 16:41:35
W takim wypadku należy ponownie udać się do ginekologa - czasem zdarzają się u kobiet różne zaburzenia miesiączkowania, ale z uwagi na te pęcherzyki lepiej skonsultować się ze specjalistą. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.