Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
20 kwi 2014 - 14:56:35
Specjalizacja: Urolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
centralno lewostronna przepuklina krążka L5/S1 z nieznacznym uciskiem lewego korzenia nerwowego S1
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
częste oddawanie moczu, parcie na pęcherz, mimo oddania moczu kilka minut wcześniej, a następnie oddanie niewielkiej ilości moczu. najbardziej dokuczliwe podczas jazdy samochodem tzn. oddam mocz przed jazdą a po kilku minutach czuje ogromne parcie na pęcherz jak się zatrzymam na "siusiu" to oddaje niewiele moczu. dalsza jazda tak jak wcześniej kilka minut i znowu mi się chce, czasami muszę wstrzymywać po 15, 20 minut i boję się że w końcu nie wytrzymam
Od jak dawna się pojawiają:
od dawna, nie potrafię powiedzieć od kiedy, od zawsze często sikam, ale ostatnio się pogorszyło a od kilku tygodni mam problemy podczas jazdy samochodem, a jeżdżę codziennie po 60km do pracy
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
codziennie
Jakie mają nasilenie?
intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
podejrzewam że może nasilać je jazda samochodem w pozycji siedzącej, z moja przepukliną najgorsza możliwa, bo podczas jazdy samochodem jest najgorzej.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
czerwiec 2013 rezonans magnetyczny kręgosłupa
Jakie były wyniki wykonanych badań?
centralno lewostronna przepuklina krążka L5/S1 z nieznacznym uciskiem lewego korzenia nerwowego S1
Jakie było dotychczas leczenie?
farmakologiczne:aspicam, tolperis ketonal. masaże, rehabilitacja
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
czerwiec 2013 dwa miesiace leczenia ze znaczną poprawą
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
21 kwi 2014 - 08:28:42
A czy wykonywał Pan badanie ogólne moczu, poziom mocznika, kreatyniny? Co na te dolegliwości mów lekarz rodzinny? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.