Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
18 kwi 2014 - 04:48:19
Specjalizacja: Urolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam, Odczówam ból górnej części główki penisa oraz cewki moczowej, wrażliwość na dotyk górnej, zewnętrznej części, czasem dochodzi pieczenie w cewce moczowej po wytrysku
Od jak dawna się pojawiają:
ból pojawia się odkąd pamiętam, już jako nastolatek odczuwałem dyskomfort przy masturbacji, tylko dotykając zewnętrznej główki penisa.
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
podczas stosunku, przy intensywniejszej penetracji, podczas pieszczot oralnych, masturbacji. Lekki ból pojawia się prawie zawsze, zdarza się że po stosunku nawet napletek nasunięty na główce penisa sprawia ból, dyskomfort, ucisk. Największy ból odczuwam przy stosunku w pozycji ,,na pieska,, lub w pozycji ,,misjonarskiej,, stymulując punkt g. Ból jest umiarkowany ale podczas stosunku czasem musze ,,zaciskac zęby,,. Przy dotyku wiodkiego penisa po stosunku czuje delikatne pieczenie.
Jakie mają nasilenie?
Ból jest umiarkowany, ale wprowadza duże uczucie dyskomfortu. Ból trudny do sklasyfikowania podobny do dotykania stłuczonego miejsca. Zdarza się silniejszy po intensywnej penetracji pochwy.
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Rozluźnianie mięśni krocza przynosi delikatną ulgę upływ czasu, po kilkunastu minutach ból jest mniejszy. rozmasowanie główki nie dotykając samego miejsca bólu.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
konsultacja z urologiem, nie wykrył żadnych zmian zarówno na penisie i odbycie
Jakie było dotychczas leczenie?
brak
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
maść Prostenisan, hemoroidy, 3 razy dziennie aż pieczenie ustąpiło.
Inne uwagi:
ból przychodzi i znika, ale silna nadwrażliwość tylko górnej części główki penisa jest zawsze. Szczypanie w cewce moczowej zdarza się od czasu do czasu najczęściej przy większej ilości wytrysków na dobę. Bardzo proszę o pomoc, jak można temu zaradzić? Leczę obecnie zapalenie oskrzeli antybiotykiem Duomox, jeżeli to przewlekłe zapalenie cewki moczowej to antybiotyk może pomóc? Pozostaje nadwrażliwość główki. Dodatkowo 2 lata temu miałem dużą grudkę na penisie średnica około 6mm, wchłonęła się po 3 tygodniach, wspominam o tym ponieważ może to być objawem np. kiły. Zdarza mi się odczuwać bóle nerek, lub bardzo silne ,,obezwładniające,, bóle w kroczu, taki silny ból zdarza mi się mniej więcej raz na pół roku. Dodatkowo 4 lata temu używałem ekspandera do rozciągania penisa ,,Andropenis,,. Ból bardzo przeszkadza mi w osiągnięciu satysfakcji w życiu seksualnym.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
18 kwi 2014 - 11:13:05
Witam, a czy było wykonywane badanie ogólne moczu, wymaz spod napletka i wymaz z cewki moczowej? Odpowiedz Cytuj
18 kwi 2014 - 14:37:41
Dziękuje za szybką odpowiedź. Badania ogólne moczu były w porządku. Wymaz spod napletka i wymaz z cewki moczowej- tych badań nie robiłem. Odpowiedz Cytuj
18 kwi 2014 - 15:03:29
Zapomniałem dodać że w wieku 12 lat miałem stulejke, przeprawadzono zabieg, napletek swobodnie się zsuwa. Czytałem że na nadwrażliwość może pomóc ,,hartowanie,, lub zabieg. Czy taki zabieg jest refundowany przez NFZ? Od niedawna powtórnie używam ekspandera ,,andropenis,,. Czy mając problem z nadwrażliwością nie powinienem go stosować? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
22 kwi 2014 - 15:22:33
Jeżeli chodzi o zabieg to szczerze mówiąc nie słyszałam o takich i tutaj musiałby Pan skonsultować się z urologiem. \"Hartowanie\" poprzez długotrwałą stymulację być może mogłoby jakoś pomóc - w końcu wrażliwość tych okolic przy długotrwałym drażnieniu powinna się zmniejszyć. Można by było ewentualnie wykonać wymaz spod napletka i z cewki moczowej, żeby wykluczyć zakażenie bakteryjne, ale pewnie nie będzie zmian w tych badaniach jeśli urolog badając Pana nie widział żadnych niepokojących objawów. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.