Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 kwi 2014 - 13:40:16
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Astma
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Berotec n 100
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam,zacznę od tego iż moje cykle są regularne i wynoszą28 dni,lecz w poprzednim cyklu pojawiło się w środku cyklu pierwszy raz plamienie,niewielkie o brunatnym kolorze,ostatnią miesiączkę miałam29.03 która trwała 5 dni,09.03 tj 12 dnia cyklu uprawialiśmy sex z mężem bez zabezpieczenia i do końca..tuz po stosunku pojawiło sie krwawienie i trwało 3 dni..natomiast w chwili obecnej czuję pieczenie jajnika które nie ustępuje..co to może oznaczać?czy takie plamienia są normalne,gdy nigdy wcześniej nie występowały?
Od jak dawna się pojawiają:
2 miesiace
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
W polowie cyklu
Jakie mają nasilenie?
Umiarkowane
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Usg w poprzednim cyklu podczas tego plamienia
Jakie było dotychczas leczenie?
1 L4.03cm,2 L2.03cm,3L2.83cm,4L0.91cm. D 9.0cm 1L3.67cm,2L0.64cm badanie przeprowadzone 14.03.2013
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Brak
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
Brak
Odpowiedz Cytuj
15 kwi 2014 - 13:44:40
Co o tym sądzić czy takie plamienia są groźne? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
16 kwi 2014 - 07:08:58
Witam, a czy była też wykonywana cytologia - wynik jest prawidłowy? ginekolog badając panią nie widział niczego niepokojącego? Odpowiedz Cytuj
16 kwi 2014 - 21:40:48
Ginekolog który mnie badał nie zrobił cytologii,powiedział jedynie ze widzi pęcherzyki a nic niepokojącego i ze jeśli to sie będzie powtarzało to przepisze mi lek orgametril..panie doktorze podałam wyniki usg powyżej..czy one są niepokojące.czy jeśli kochałam się z mężem w tym miesiącu w 12 dniu cyklu to czy moglam zajsc w ciąże podczas takich plamień?i czy czemuś to zagraża?cały czas czuję ukłucia i delikatne pobolewanie w jajnikach od połowy cyklu..bardzo proszę o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję Odpowiedz Cytuj
22 kwi 2014 - 17:31:45
Szkoda ze na tym forum nikt nie może odpisać... Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.