Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 kwi 2014 - 23:13:36
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Kilka tygodni temu zauważyłam przy brodawce jednej piersi ciemnego włosa, potem pojawił się również na drugiej. teraz jest ich już po kilka. Od kilku miesięcy odczuwam również silne pulsacyjne bóle piersi po ich zewnętrznej stronie, nie wiem czy jedno z drugim może mieć jakiś związek. Pojawiają się one kilka dni w miesiącu, nie zauważyłam żadnego związku tych bóli z miesiączką, lecz go nie wykluczam.
W lipcu ubiegłego roku miałam robione podstawowe badania krwi, moczu oraz hormon tarczycy, wszystko było w normie.
Czy powinnam się z tym udać do lekarza rodzinnego, od razu do ginekologa, czy nie wymaga to konsultacji medycznej? Skąd biorą się włoski i czy to może być coś groźnego?
Dziękuję z góry za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 kwi 2014 - 06:18:54
Pokaż się najlepiej u ginekologa z tymi bólami piersi, niech po prostu zbada piersi i upewni Cię że to nic poważnego. Przy okazji obejrzy te włosy w okolicy brodawek sutkowych ale pojedyncze włosy w tej okolicy to w zasadzie coś normalnego - mogą się pojawiać. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.