Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
31 sie 2011 - 13:22:19
Witam. Mam pewien kłopot. Otóż chodzi o to że 3 dni temu szedłem i potknąłem się o próg. Uderzyłem w niego z dość dużą siłą dwoma małymi palcami u lewej nogi. Przewaliłem się i doczołgałem do kanapy. Palce strasznie mnie bolały i przez cały dzień chodziłem na jednej nodze. Wieczorem posmarowałem palce maścią rozgrzewającą Extra Mocną Emo-Farm. Robiłem to do dzisiaj i do dzisiaj nie mogę normalnie chodzić - cały czas kuśtykam. Palcami mogę normalnie poruszać do góry i do dołu, ale gdy staram się na nich ustać to czuję ból. Mam nadzieję że nie jest to złamanie ani pęknięcie? Czy muszę udać się z tym do lekarza? Przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć co stało się z moimi palcami? Bardzo proszę o jak najszybszą pomoc, gdyż muszę zacząć normalnie chodzić bo jutro mam rozpoczęcie roku szkolnego. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
31 sie 2011 - 13:25:57
a czy palce są sine?
obrzęknięte? pojawiły się jakieś wylewy krwi pod skórą?
bardzo trudno jest powiedzieć w tym momencie co tak na prawdę się stało, czy jest to tylko stłuczenie czy też może doszło do jakiegoś pęknięcia kości, ogólnie jeżeli będzie już teraz coraz lepiej i jeżeli będziesz mógł (z pewnym bólem) chodzić na tej stopie to może będzie wszystko w porządku, ale na wszelki wypadek oczywiście najlepiej byłoby pokazać się lekarzowi, może będzie chciał zrobić prześwietlenie tych palców Odpowiedz Cytuj
31 sie 2011 - 13:42:25
O przepraszam zapomniałem dopisać że palce były obrzęknięte tylko pierwszego dnia, a teraz wyglądają normalnie - nie są sine, ani obrzęknięte. Powiem Panu że wydaje mi się że z dnia na dzień jest troszeczkę lepiej. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.