Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 mar 2014 - 22:03:32
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
wlasnie o to chodzi ze nie wiem na co
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
tak aspargin oraz leki na nadcisnienie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
bol karku, uczucie pieczenia , drętwienie rąk, zimne koniuszki palców, ataki pieczenia w klatce piersiowej, momętami szybka praca serca, po lekach cisnienie unormowane
Od jak dawna się pojawiają:
bol w karku od 2 tygodni, mimo srodkow przeciwbolowych nie przechodzi
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
calyczas
Jakie mają nasilenie?
od umiarkowane do intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nie
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
holter
Jakie było dotychczas leczenie?
leki
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
kolatanie serca, wysokie cisnienie
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
mniejsze cisnienie-norma
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
30 mar 2014 - 09:08:39
Witam, a czy wykonuje Pani jakąś pracę obciążającą kręgosłup szyjny - np. pracę biurową przy komputerze? czy była z tym Pani u lekarza rodzinnego? Odpowiedz Cytuj
30 mar 2014 - 22:49:20
nie wykonuje pracy biurowej, raczej fizyczna w markecie, bylam ale sam nie wie co mi jest Odpowiedz Cytuj
31 mar 2014 - 10:36:08
dodatkowo miałam zlecony szereg badan...tarczyca, cukrzyca, wątrobowe, krew, mocz...prześwietlenie kręgów szyjnych, holter wykazał skoki nadkomorowe i bradykardię ale to nieliczne incydenty wszystkie badania są ok, więc już sama nie wiem, proszę o poradę Odpowiedz Cytuj
01 kwi 2014 - 20:20:01
w rtg wyszło mi zniesienie fizjologicznej lordozy co to oznacza? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
06 kwi 2014 - 11:35:50
Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej oznacza nieprawidłową krzywiznę kręgosłupa w odcinku szyjnym - powinien on być wygięty ku przodowi a u Pani nie jest ono takie jak powinno być. Może to powodować bóle w odcinku szyjnym i ewentualnie można by było spróbować rehabilitacji. Odpowiedz Cytuj
07 kwi 2014 - 19:18:39
czy ten problem może mieć wpływ na ogólne złe samopoczucie i drętwienie rąk oraz ból w okolicy serca? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
14 kwi 2014 - 15:40:45
Raczej nie ma to związku z bólami w klatce piersiowej - ale skoro był wykonywany Holter EKG to pewnie konsultowała się Pani z kardiologiem? jeśli tak to co on na to? Odpowiedz Cytuj
14 kwi 2014 - 22:48:25
wysłali mnie do neurologa a ten do rechabilitanta, ponoc to ma wpływ na wszystko jutro ide na próby wysiłkowe juz wariuje w tym temacie Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
22 kwi 2014 - 16:06:56
No to trzeba poczekać na wyniki próby wysiłkowej - proszę napisać, kiedy będzie już coś wiadomo. Odpowiedz Cytuj
23 kwi 2014 - 19:50:01
witam na probie wysiłkowej poległam nie wykonano do końca badania ponieważ miałam częstoskurcz przedsionkowy i wysłano mnie na sor podali leki i wypuścili do domu, dalej nic nie wiem, 28 zaczynam rehabilitacje odcinka szyjnego, a ja dalej odczuwam bóle w rożnych miejscach a może powinnam się wybrać do psychiatry bo już sama nie wiem Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
01 maj 2014 - 17:35:27
Proszę póki co poczekać na rehabilitację - może to przyniesie poprawę i jednak poczuje się Pani lepiej. A kardiolog zalecił w końcu jakieś leki na stałe, czy wykluczył kardiologiczne podłoże tych problemów. Odpowiedz Cytuj
02 maj 2014 - 22:37:03
kardiolog czeka na efekty rechanilitacji i poza lekami na nadcisnienie i cholesterol nic nie przypisal wiecej , zmartwiony jest ta powtarzajaca sie arytmia... nic tylko czekam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
11 maj 2014 - 11:22:06
No to faktycznie trzeba poczekać - jeżeli będzie potrzeba to kardiolog włączy leki przeciwarytmiczne. Odpowiedz Cytuj
14 maj 2014 - 20:48:37
witam, rehabilitacja dała tyle że nie bolą mnie barki, szyja dalej boli, poprawiałam próbę wysiłkową i poległam na 4 minucie znowu 190/110, do tego doszły codzienne bóle głowy i zimne dłonie, jakie badania mogę jeszcze zrobić aby się czegoś dowiedzieć.. pozdrawiam Ann Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.