Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 mar 2014 - 11:27:28
Specjalizacja: Laryngolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
śmierdzący oddech, zęby zdrowe, higiena jamy ustnej prawidłowa, silny nalot na języku:zielonkawobrązowy, śmierdzący,prze gardło wychodzi dużo śmierdzącej wydzieliny, którą wypluwam codziennie rano, wieczorem i w ciagu dnia.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 mar 2014 - 11:31:59
od jak dawna tak masz?
nie masz zgagi? refluksu żołądkowo-przełykowego?
może jakies kłopoty z migdałkami? zapalenia gardła?
jakieś problemy z nosem?
próbowałeś stosować płyny do higieny jamy ustnej? Odpowiedz Cytuj
09 mar 2014 - 11:38:04
Proszę o pomoc, bo do tej pory lekarze bagatelizują mój problem,a ja jestem bezradna,nawet nie chodzę do pracy, bo śmierdzi mi strasznie z ust, pomimo,iż zęby mam zdrowe, higiena prawidłowa, lekarz przepisał mi nasonex do nosa i to nic nie pomaga, dawno temu miałam robioną gastroskopię,jakieś małe nadżerki i wyszło, że mam heliktobakter jakieś lekarstwa przyjmowałam a lekarz, że to nic takiego, a mi nadal pozostał bardzo śmierdzący problem Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 mar 2014 - 12:52:20
masz zgagę? refluks żołądkowo-przełykowy? pytam o objawy - czy je masz?
używałaś płynów do higieny jamy ustnej? czy po nich jest poprawa?
czy rozmawiałaś z kimś na temat swojego nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej? bliscy potwierdzają że masz taki problem czy nie?
zwracał Ci na to ktoś uwagę? Odpowiedz Cytuj
09 mar 2014 - 13:28:54
od ponad 5 lat i coraz bardziej się nasila smród, bliscy bardzo go wyczuwają, obcy też, płyny to przecież higiena Odpowiedz Cytuj
09 mar 2014 - 13:34:08
mam problemy z zatokami jestem pod stała kontrolą lekarza, 2 lata temu miałam zabieg na skrzywioną przegrodę nosowa, miesiąc temu miałam TK zatok, lekarz stwierdził, że tam nic specjalnego nie widzi i przepisał mi nasonex w aerozolu i telfexo w tabletkach,a ja problem mam do tej pory. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 mar 2014 - 13:37:39
a na czym polega ten problem z zatokami? jakie masz objawy?
higiena może być różnie rozumiana... w ogóle nie ma poprawy po płynie do higieny jamy ustnej? jakiego próbowałaś?
ludzie z Twojego otoczenia sami mówili Ci że masz nieprzyjemny zapach z ust? czy się pytałaś? Odpowiedz Cytuj
09 mar 2014 - 13:44:14
zatoki często mnie bolą, po żadnym płynie do płukania ust nie znika mój problem smrodu z ust, a stosowała przeróżne:Listerine, Colgate, itp., tak nawet moja dyrekcja mi zwróciła uwagę, ponieważ pracuję z dziećmi. Odpowiedz Cytuj
09 mar 2014 - 14:46:36
Nigdy zgagi nie miałam, natomiast mam bardzo kwaś i niemiło w ustach Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 mar 2014 - 22:27:46
a te leki które miałaś na żołądek od lekarza to nadal je stosujesz?
masz ich nazwy?
jeżeli masz uczucie kwaśności w ustach to przyczyną może być zgaga, która może odpowiadać również za nieprzyjemny zapach z jamy ustnej, tak więc może najeżałoby brać odpowiedni lek na refluks Odpowiedz Cytuj
10 mar 2014 - 00:34:42
tych lekarstw dawno nie stosuję, proszę o podpowiedź ewentualnie jakie by można było brać aby mój śmierdzący problem zniknął Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 mar 2014 - 09:31:56
Mozna sprobowac cos zmniejszajacego kwasnosc soku zopadkowego np IPP, Polprazol, Nolpaza, Controloc. Jezeoi przyczyna nieprzyjemnego zapaklchu jest refluks zoladkowo-przelykowy to moze byc poprawa Odpowiedz Cytuj
10 mar 2014 - 11:59:58
no właśnie te leki kiedyś brałam i nic, problem nadal mam Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.