Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
05 mar 2014 - 11:46:29
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Senes ( regularnie codziennie ) , długotrwale i parafinę
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Wynik testu ciążowego wyszedł pozytywny, a od ok. 3 miesięcy w nadmiarze stosowałam parafinę i senes ( codziennie 2 łyzki parafiny i 3-4 torebki herbaty na kubek).
Od jak dawna się pojawiają:
Boli mnie w podbrzuszu, kłuje po prawej lub lewe stronie delikatnie jakby w janikach, nie mam miesiączki od ok. 1,5 miesiąca . Dodatkowo estem mocno zaziębiona, nie estem w stanie dobrze odkaszlnąć wydzieliny, którą mam w oskrzelach, cały czas miewam temperaturę 37 stopni, co pare dni w nocy skacze do 38 . Dodatkowo raz miałam plamienie brunatnobrazowe.
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
kilka razy w tygodniu, w okolicy prawego badż lewego janika, wcześnie miewałam je w krzyżu.
Jakie mają nasilenie?
lekkie i umiarkowane
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nie samo przychodzi i samo przechodzi, może codzienne czynności, ak sprzątanie czy chodzenie po schodach e wzmaga
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
żadne oczekuje na wizyte, ale czas jest odległy
Jakie były wyniki wykonanych badań?
wynik testu ciążowego pozytywny, wykonany 5 tyg. po ostatnie miesiaczce
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
05 mar 2014 - 14:45:47
Tylko raz wykonywalas test ciazowy? Nie powtarzalas go?
Nie bylas u ginekologa z tym testem?
Moze po prostu jestes w ciazy. Ale trzeba Cie zbadac ginekologicznie zeby cokolwiek powiedziec i sprawdzic czy nie ma jakichs chorobowych przyczyn tych dolegliwosci.
Mysle tez ze trzeba oznaczyc bHCG w laboratorium. Odpowiedz Cytuj
05 mar 2014 - 16:08:03
Test robiłam tylko raz wyszedł pozytywny, tylko ,że przez 8 lat starałam się o dziecko, nie udawało się to lekarz stwierdził ze jest to niemożliwe. No i teraz ta sytuacja. Czekam na wizytę, ale terminy sa u Nas dosyć odległe nie wiem co o tym myśleć, bo innych objawów brak. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
05 mar 2014 - 16:19:04
proponuję między czasie wykonać jeszcze jeden test ciążowy i dodatkowo pójść sobie do laboratorium i wykonać badanie beta-HCG, to jest proste badanie z krwi, jak pójdziesz z takimi badaniami do ginekologa to może być mu łatwiej rozstrzygnąć czy jesteś w ciąży czy też nie Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.