Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
22 sie 2011 - 20:54:38
Witam! Mam 22 lata, chruję na PCO i nadciśnienie tętnicze. Leki jakie przyjmuję to bisocard i mercilon( żeby okresy były regularnie).1,5 roku temu miałam skręcony staw skokowy (I albo II stopnia) już nie pamiętam, noga jednak długo pozostawała opuchnięta. Przeszło a teraz kiedy poszłam do pracy (praca w markecie- więc duży wysiłek i dużo chodzenia). Zostałam uderzona w kostkę ciężką skrzynką od tamtej pory kostka mi napuchła i ciągle boli(tak rwie) boli mnie aż do stopy i pięta jak staję na nogi. Okładałam lodem, smarowałam maściami a kostka zależy od dnia- ale czasami nie tęchnie prawie wcale, a czasami po nocy minimalnie. Ogólnie rano budzę się opuchnięta (tak, że czasami z zrana nie mogę palców zgiąć) i ścierpnięta (miałam robione badania krwi i moczu, które wyszły dobrze).Nie wiem czy to ma związek ze sprawą Ostatnio też zasłabłam bo nagle na jakieś 15 minut prawie nic nie widziałam na oczy i jak próbowałam dojść żeby usiąść kolejny raz uderzyłam się w kostkę.Nie wiem co to może być i co robić z tą nogą. Proszę o pomoc, bo strasznie mi dokucza zwłaszcza jak chodze bo jak siedzie to często wogóle nie boli tylko wtedy jak stopę podnoszę do góry. Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedz Cytuj
23 sie 2011 - 06:58:17
JEŚLI W RODZINIE MIAŁEŚ OSOBY CHORE NA RAKA POLECAM PRZECZYTANIE ARTYKUŁU http;//sites.gogle.com/site/457news Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
23 sie 2011 - 11:24:49
napisz w jakim jesteś wieku?
jak dawno temu było to uderzenie w kostkę? od jak dawna ta kostka tak puchnie?
czy druga kostka jest w porządku? nic się z nią nie dzieje?
czy inne stawy nie puchną?
czy jak rano wstajesz to odczuwasz że drobne stawy rąk i stóp są zesztywniałe? potrzebujesz trochę czasu żeby je rozruszać i żeby odzyskały pełną sprawność? Odpowiedz Cytuj
23 sie 2011 - 11:54:56
Tak jak pisałam mam 22 lata. Uderzenie było jakieś 3 tygodnie temu pierwsze a drugie 2 tygodnie temu. Kostka puchnie już od dawna co jakiś czas mam tak, ze mam ją spuchniętą, ale teraz to już bardzo.Druga jest ok. Jak wstaje rano to jestem zesztywniała i muszę się rozruszać. Jak jest mi z nią zimno, dużo dźwigam albo chodze wiecej niż zwykle to mi puchniei boli. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.