Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 mar 2014 - 21:54:37
U mojej 18 letniej córki występują często siniaki na nogach ,w zasadzie bez przyczyny, w kazdym razie nie pamięta żeby się o coś uderzyła.Od jakiś 8 miesięcy ma te sianiaki non stop, jedne znikają ,następne się pojawiają.Poza tym ma jeszcze inne niepojące objawy,wypadanie włosów, zawroty głowy, wyczytała że może to być poważna choroba. proszę o pomoc co robić. Odpowiedz Cytuj
03 kwi 2014 - 13:13:35
Zrób córce morfologię. Zawroty głowy, wypadanie włosów - może być od niedoboru żelaza. Córka się nie odchudza albo nie ma obfitych miesiączek?Nie koniecznie musi to być coś strasznego. Ja też chodzę cała w siniakach od jakichś 20 lat. Miałam wykonywane badania -morfologii, Aptt,pt,inr. Ot taka moja uroda (słabe naczynia krwionośne),że byle dotyk powoduje powstanie siniaka. Odpowiedz Cytuj
14 mar 2015 - 17:28:09
Jak na moje oko jest to wynik braku witamin. Suplementację bym zalecił i powinno pomóc. Może też być po prostu płytko umiejscowione naczynia krwionośne. Odpowiedz Cytuj
26 lip 2015 - 17:10:23
Miałam podobnie, gdy miałam dość pogłębioną anemię. Musiałam wtedy trzymać się diety aby spełniać pewne warunki: przede wszystkim dostarczałam organizmowi wiele produktów zawierających żelazo i witaminę A, która wspomaga jego przyswajanie, więc wątróbka i ćwikła były w niemal każdym daniu. Do tego wspomagałam się lekami typu Biofer lub Olimp Hela Ferr, są dostępne między innymi na www.aptekamini.pl/ w różnych wariantach, jeśli masz wątpliwości co do stężenia. Ale koniecznie udajcie się na morfologię. Odpowiedz Cytuj
11 sie 2015 - 15:18:55
Tak, warto zrobić morfologię i skonsultować jej wyniki z lekarzem. Odpowiedz Cytuj
25 lut 2016 - 11:32:16
Zamaist na forum najlepiej zacząć od lekarza. Odpowiedz Cytuj
25 sie 2016 - 09:10:30
Może pomoże ci mydlarnia internetowa tam mają takie fajne mydła kojące możesz sprawdzić bo to bardzo dobry sposób na takie siniaki różne. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.