Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 lut 2014 - 22:32:41
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
ostry intensywny ból nie klatka piersiowa i nie brzuch, jakby na granicy klatki piersiowej i nadbrzusza
Od jak dawna się pojawiają:
od roku
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
różnie co 20 dni, czasem co 13
Jakie mają nasilenie?
intensywne,ostry, ból pojawia się zawsze w nocy, trwa okolo 6 godzin, następnego dnia jakby bolały mnie wszystkie wnętrzności
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
ulgę przynosi tylko ketonal odkryty niedawno, wcześniej nic nie pomagało
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
ginekolog pod każdym kątem, ponieważ okres często zbiegał się z bólem, ale lekarz wykluczył powiązania, endometrioze też wykluczył. Gastrolog usg brzucha, gastroskopia,rtg przełuky. pod względem gastrologiczym wszystkie organy i wyniki bardzo dobrze, co to może być ?
Jakie było dotychczas leczenie?
nie było, odsyłanie od lekarza do lekarza. gastrolog zasugerował neurologa i teraz się zastanawiam w jakim celu, może od kręgosłupa, ale kręgosłup dobrze się czuje, nie było upadku itp
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
26 lut 2014 - 23:11:37
A czy ten ból gdzieś promieniuje, na przykład do pleców? Odpowiedz Cytuj
27 lut 2014 - 20:35:56
tak promieniuje do pleców, ale nie miałam urazów, ani wypadku, raz ale to w dzieciństwie Odpowiedz Cytuj
01 mar 2014 - 21:41:20
dodam jeszcze podwyższona bilurobina chyba tak to się pisze i zespół Gilberta a tak poza tym wszystko ok Odpowiedz Cytuj
02 mar 2014 - 22:23:47
nikt nie pomoże ?:sad smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
08 mar 2014 - 10:55:10
W takim razie może rzeczywiści te bóle mają związek z kręgosłupem piersiowym i warto by było zrobić RTG tego odcinka. Bo jeżeli gastrolog wykluczył swoje choroby to nie bardzo mam pomysł z czym może to mieć związek. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.