Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 lut 2014 - 01:42:54
Specjalizacja: Chirurg plastyczny
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Od dziecka zmagam się z różnymi chorobami. Zaczęło się od tego że ja i siostra co pół roku się łamałyśmy ręce nogi itd. po jakimś czasie zostałyśmy skierowane do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie okazało się ze mamy wrodzoną łamliwość kości wieku młodzieńczego oraz ostopenie. Łamliwość minęła mi w wieku 16 lat. Mam również przepuklinę lędźwiową. W wieku 17 lat wycięto mi woreczek żółciowy z powodu kamieni w nim w tym czasie przeszłam 3 operacje ponieważ były powikłania (zapalenie otrzewnej) oraz kamienie w przewodach.
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Majac 6 lat jadąc na rowerze uderzyłam niefortunnie w płot. Uderzyłam się w głowę (czoło) rodzice myśleli ze to zwykłe guzy zrobili okład lodem i tak zostało po paru latach uwypuklenie na czole się powiększało i powiększa lekarze stwierdzili że jest to zwapnienie kości czołowej i tak to zostawili.Uwypuklenia są dwa po prawej stronie dużo większe po lewej mniejsze. Jest mi bardzo ciężko z tym żyć muszę to zasłaniać włosami ponieważ ludzie się śmieją że mam "ROGI" lub myślą że przed chwilą mi się coś stało. Chciała bym wiedzieć czy można to usunąć? Czy jest to możliwe na kasę chorych czy tylko prywatnie? Jak prywatnie to jakie koszty w przybliżeniu wchodzą w grę? A najważniejsze czy jest to bezpieczne ?
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
RtG czaszkii
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Rok 2005 Zwapnienie kości
Odpowiedz Cytuj
25 lut 2014 - 01:45:15
Proszę o odpowiedź jak mogę poradzić sobie z tym problemem Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 lut 2014 - 08:47:41
Trudno to oceniac przez intrnet, nie majac nawet wyniku badania rtg. Mysle ze musisz pokazac sie u chirurga szczekowego/neurochirurga aby to ocenic i zastanowic sie co ewentualnie mozna zrobic. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.