Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
17 sie 2011 - 02:13:47
Około 2 miesiące temu uderzyłam się mocno w pierś. Bolało strasznie ale przeszło. Kilkanascie dni temu (byłam przed okresem) pierś mnie znów bardzo bolała, była nabrzmiała i wyczułam duże zgrubienie mniej więcej w miejscu uderzenia. Teraz jestem po okresie, ale zgrubienie mam nadal i jest bolesne w dotyku. Wizytę mam umówioną na nast środę. Zastanawiam się czy to może być nowotwór. Naczytałam się strasznych rzeczy. Wydaje mi się, że sutek na tej piersi jest zmieniony. Jest inny niż drugi, ale może zawsze był tylko nie zwracałam uwagi. W dodatku po tej stronie gdzie boląca pierś mam bardzo widoczne żyły a po drugiej stronie są zdecydowanie mniej widoczne (jest to prawa pierś jeśli to ma znaczenie).
Jakie mogą być konsekwencje od uderzenia w pierś? Czy te objawy występują też przy stanach zapalnych? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
17 sie 2011 - 11:02:15
niby uderzenie było już sporo czasu temu, trudno mi powiedzieć czy miało ono wpływ na powstanie tego guzka o którym piszesz, ale jest taka możliwość, niewiele tak na prawdę da się powiedzieć bez badań, lekarz zbada pierś, pewnie będzie chciał też wykonać mammografię i na tej podstawie dopiero będzie można wyciągnąć jakieś wnioski
stany zapalne piersi również mogą dawać takie jak opisane przez ciebie objawy Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.