Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
17 lut 2014 - 22:33:11
Specjalizacja: Immunolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
wysypka na udzie w kształcie okręgu , sucha i swędząca , znikająca i pojawiajaca sie co jakiś czas w tym samym miejscu, ogólne zmeczenie , przy wiekszym wysiłku np.przy podnoszeniu czegos ciezkiego mocne bicie serca ,zdarza sie że bola mnie kolana i czesciej lewy bark.Zaczeło sie jakis rok temu od swedzenia malzowin usznych i skory głowy kolejno pojawily mi sie na jezyku powiekszone brodawki (ktore lekarz dermatolog nazwal drozdzakami i leczyl flucofastem..),pozniej wysypka na nodze o ktorej pisalam wyzej i na plecach podobna tez znikajaca co jakis czas .Lekarz z kolei 3 u ktorego bylam zlecil mi wykonanie ANA 3 i panelu inhalacyjno pokarmowego z ktorego wyszlo ze jestem uczulona na roztocza i plesnie,i zastanawiam sie ze swedzenie uszu i glowy moze byc wynikiem tej alergii,natomiast ogladajac wysypke na nodze zlecil wlasnie ANA 3.Bardzo prosze o interpretacje wynikow i czy musze sie udac z tym do lekarza , jesli tak to do jakiego ?? z góry dziekuje .załaczam wynik ANA 3 i panelu alergicznego.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
17 lut 2014 - 23:39:25
Witam, proszę zamieścić zdjęcia na innej stronie a tu wkleić do nich link bo są problemy z dodawaniem załączników. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.