Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
08 lut 2014 - 22:32:45
Specjalizacja: Proktolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam.
Od dłuższego czasy po oddaniu stolca leci mi krew z odbytu w znacznych ilościach. Miałem usuwane hemoroidy (metodą hemoron) bo lekarz mówił że to ich wina teraz terapia usuwania hemoroidów się zakończyła a dolegliwość nadal pozostaje. Miałem robioną kolanoskopie u innego lekarza który stwierdził że niema żadnych zmian i wszystko wg niego jest ok a lecąca krew to pewnie wina hemoroidów bo jakieś jeszcze pozostały. Nie do końca w to wierzę bo krwi jest dużo a nie tylko mały ślaczek na papierze toaletowym. Pozatym nieraz czuję jakieś szczypanie lub swędzenie przy odbycie które po dotknięciu mija. Nie wiem do kogo mam się teraz zgłosić i co z tym robić bo mam wrażenie że tak naprawdę to nikt nie wie co mi jest.
Od jak dawna się pojawiają:
Leczenie od 3 lat
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Po oddaniu stolca - krew z odbytu
Jakie mają nasilenie?
umiarkowane
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Rektoskopia, kolanoskopia
Jakie były wyniki wykonanych badań?
rektoskopia - 3 lata temu - uwidoczniła hemoroidy
kolanoskopia - 2 miesiące temu - całe jelito jest w dobrym stanie żadnych niepokojących zmian (jelito czyściutkie)
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
08 lut 2014 - 22:56:34
Witam, a kiedy było to leczenie metodą hemoran i czy w ogóle po nim była poprawa? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.