Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
04 lut 2014 - 18:21:47
Specjalizacja: Internista
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Bole mostka / obojczykow . Bole w roznych miejscach gornej czesci klatki piersiowej .
Od jak dawna się pojawiają:
Od miesiaca
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Dosc czesto w ciagu dnia / w nocy podczas zmieny pozycji / uczucie spiecia klatki piersiowej podczas wstawania .
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
umiarkowane nasilenie
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Rtg klatki piersiowej
Usg piersi / Usg jamy brzusznej / pelna morfologia krwi Ob , na tarczyce .
Jakie były wyniki wykonanych badań?

wszystkie wyniki w normie
Jakie było dotychczas leczenie?
stosowanie masci przeciw bolowej
Inne uwagi:
Witam , zaczne od tego ze mam 22 lata i jestem kobieta . Okolo 6 miesiecy temu przezylam szok ktory do tej pory odgrywal sie na mojej psychice. Co dziennie mialam napady goraca i lekow ze zaraz cos sie wydarzy , wydawalo mi sie ze za chwile zadzwoni telefon i dowiem sie ze cos sie stalo . Od okolo 2 miesiecy napady lekowe znikly ale pojawily sie dziwne bole w klatce piersiowej , na poczatku wydawalo mi sie to normalne poniewaz pracuje w miejscu gdzie czesto uzywam tej reki , myslalam ze to przesilenie lub nerwobol . Zaczelam czytac na rozne tematy chorob i ich objawow . Na poczatku wmowilam sobie ze boli mnie piers , Potem ze to moze od pluca, nagle znalazlam powiekszone wezly chlonne nad obojczykami i zgrubienie pod obojczykiem . Wybralam sie do lekarza rodzinnego ktory obejzal mnie od gory do dolu i stwierdzil ze jedyna rzecza ktora go nie pokoi to moja lekka skolioza , zalecil basen . Wezlow nie znalazl chociaz z tego stresu zapomnialam wspomniec o tym zgrubieniu pod obojczykiem ktore wyglada troche jak miesien jak napinam reke jest widoczny wlasnie miesien , (moj narzeczony stwierdzil ze gdybym miala jakies wezly pod obojczykiem to lekarz by je zauwazyl) .Doktor Zalecil mi na wszelki wypadek usg piersi , rtg klatki piersiowej oraz morfologie i usg jamy brzusznej . nic nie znaleziono a badania krwi idealne . na jakis tydzien czasu mi to wystarzylo ale bol klatki zmienil sie z jednego malego nerwobolu na bole w calej gornej czesci klatki piersiowej , jest to taki jak gdyby piekacy bol kosci lub staowow miedzy zebrowych , czasami bola mnie obojczyki czasami tylko mostek a czasami pod piersiami . Do tej pory nosilam na rekach moja ciezka kilku letnia corke wiec byc moze to od tego ?!?! Nie wiem co mam zrobic ? prosze o rade ? czy powinnam wykonac jakies badania dodatkowo ? czy moze to moja psychika i powinnam skontaktowac sie z psychiatra? Mam tylko 22 lata a czuje sie strasznie . Dodam ze mam tez bole w plecach pod lopatkami ktore pojawiaja sie na chwile i znikaja . Bardzo prosze o rade co powinnam zrobic i z gory dziekuje . Ewa
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
04 lut 2014 - 18:25:13
A czy uprawiasz na co dzień jakieś sporty? czy w związku z lękami konsultowałaś się z psychologiem lub psychiatrą? Odpowiedz Cytuj
04 lut 2014 - 19:00:44
Nie uprawiam zadnego sportu , nie konsultowalam sie z zadnym psychiatra jeszcze . Rowniez znalazlam maly przesuwalny guzek okolo 3 cm pod drugim obojczykiem nie wiem czy powinnam sie tym martwic czy to jest normalne . Znajduje sie tuz pod skora, ma srednice okolo 2 cm przesowa sie z gory na dol i jest miekki. Czy powinnam umowic jeszcze jedna wizyte u lekarza ? Czuje sie taka rozbita tym wszystkim bo nie wiem czy naprawde cos mi jest czy cos sobie wymyslilam ... Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
06 lut 2014 - 13:48:44
Jeżeli te wszystkie badania wychodzą prawidłowo to naprawdę nie sądzę, aby Pani dolegliwości były spowodowane jakąś chorobą. Oczywiście jeśli czuje się Pani gorzej to proszę ponownie udać się do lekarza rodzinnego, ale oprócz tego proponuję skonsultować się z psychiatrą, bo być może ma to podłoże nerwicowe. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.