Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 sty 2014 - 18:49:11
Specjalizacja: Psychiatra
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Colitis Ulcerosa
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Pentasa 1g(saszetki)3x1,azathioprine vis 50mg 2x1,contix20 mg 1x1,kwas foliowy 1x1
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Po ostatnim stanie zaostrzenia zwiazanym z CU,mam problemy z wychodzeniem z domu.Zwykla wizyta u fryziera to spore wyzwanie.Zaczynam sie pocic,uderzenia goraca,wydaje mi sie,ze zaraz zemdleje.Ostatnio w pracy zwymiotowalem i teraz caly czas wydaje mi sie,ze mnie mdli. Oczywiscie po tym incydencie znowu zrobilo mi sie slabo i zwolnilem sie do domu.W domu wszystko przeszlo,ale teraz pozostal lek przed pojsciem do pracy.
Od jak dawna się pojawiają:
Od 5miesiecy,a od 2tyg.sie nasililo
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Pojawiaja sie w sytuacjach stresowych,praca lub wyjscia nawetdo znajomych
Jakie mają nasilenie?
Od 2tyg.dosyc intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Nasila sie jak musze gdzies wyjsc.ulge przynosi alkohol,ale pozniej jest jeszcze gorzej
Jakie było dotychczas leczenie?
Poradnia gastroentorologiczna
Inne uwagi:
Z krotkimi stanami remisji
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 sty 2014 - 19:03:37
no nie wiem jak Ci mogę pomóc, rozumiem że głównym problemem jest właśnie lęk przed tym że te dolegliwości się powtórzą w najmniej oczekiwanym momencie?
chyba trzeba powoli przełamywać te obawy, stopniowo wychodzić i pozbywać się lęków, no i dobra kontrola choroby podstawowe (CU) żeby takie sytuacje się nie zdarzały Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.