Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 sty 2014 - 21:35:03
Specjalizacja: Dermatolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Od dłuższego czasu mam swędzenie po obu stronach moszny widać jakby była skóra wysuszona i takie białe jakby łuski miałem co prawda masz Tri derm pomogło na 2-3tyg i znów swędzenie myślałem ze cukrzyca albo cos ale wynik dobry moze sa sposoby na te dolegliwosci nie tylko masc?
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
triderm ,pimafucort
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
swedzenie
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
25 sty 2014 - 22:05:24
Witam, a dermatolog widział te zmiany? Jeśli tak to co on na to? Odpowiedz Cytuj
25 sty 2014 - 22:12:14
dermatolog nie widzial moze z 3lata temu a ostatnio pani doktor z pierwszego kontaktu zapisala triderm i nic poza tym kiedys uzywalem kremu na atopowe zapalenie ale to bylo dawno niewiem co myslec o tym dodam ze współżyje z partnerka i żadnych dolegliwosci una nie ma natomiast ja non stop czasem zdrapie do krwi i sa strupki ktore sie goja i od nowa moze pani doktor podpowie co to moze byc ??? Odpowiedz Cytuj
25 sty 2014 - 22:15:28
tzn dermatolog widzial z 3lata temu zapisal pimafucort natomiast 2msc temu widziala pani doktor i dala triderm nie mówiła co to jest mam ta masc i smaruje ale wydaje mi sie ze przestaje dzialac Odpowiedz Cytuj
26 sty 2014 - 10:24:20
Może któryś z panów miał podobny problem i może podpowie ???? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
01 lut 2014 - 16:20:37
Należy ponownie skonsultować się z dermatologiem bo leczenie jest uzależnione od przyczyny - może mieć to związek z alergią czy zakażeniem grzybiczym i dlatego maści przynoszą pewną poprawę. Ale tak jak mówię musi to obejrzeć specjalista i zadecydować o dalszym leczeniu. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.