Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
22 sty 2014 - 20:29:48
Specjalizacja: Dermatolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
czerwona plama
Od jak dawna się pojawiają:
dość dawna
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
na początku penisa
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
badania moczu
Jakie były wyniki wykonanych badań?
wysoka ilosc krwinek białych
Jakie było dotychczas leczenie?
bactrim - clotrimazolum
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
bactrim co 12h i clotrimazolum
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
kilka miesiecy temu
Inne uwagi:
d dość dawna, w sumie nie pamiętam, pojawiła mi się plamka na penisie, szukałem wszędzie informacji na ten temat i niestety nie znalazłem. Plamka znajduje sie na samym poczatku penisa na głównej żyle. Nie boli, nie swędzi, czasem jakby kawałki suchej skóry schodziły, tak jak na twarzy w sumie, jest kolory czerwonego, zaznaczam jeśli miałoby to pomóc w rozponaniu, czy może to być podrażnienie od golenia okolic intymnych? kilka miesięcy temu przechodziłem infekcje dróg moczowych tzw przykry zapach \\\\\\\\\\\\\\\"sledzi\\\\\\\\\\\\\\\" zostało mi przypisane clotrimazolum oraz Bactrim, objawy jako tako znikneły, ale zapach nadal się lekko utrzymuje, gdy dotkne napletka, Ale przejdzmy do sedna czy moge rozpocząć współżycie ze swoją partnerką, bez żadnych obaw? nie chciałbym jej niczym zarazić. Czy wszystko jest okej?
Nigdy wcześniej nie miałem żadnych kontaktów seksualnych, a wyniki moczu miałem w porządku, o ile dobrze pamiętam duzo krwinek białych
Odpowiedz Cytuj
22 sty 2014 - 20:55:53
dodaje zdjecia

Odpowiedz Cytuj
22 sty 2014 - 20:57:19
[i44.tinypic.com]
[i39.tinypic.com] Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
22 sty 2014 - 23:12:16
A konsultowałeś tę zmianę z dermatologiem - bo szczerze mówiąc nie bardzo widać na tych zdjęciach co to może być. Pewnie nic poważnego skoro nie powoduje dolegliwości i się nie powiększa, ale zawsze jednak dobrze, żeby obejrzał to specjalista dermatolog. Odpowiedz Cytuj
22 sty 2014 - 23:20:03
Jutro ide do lekarza rodzinnego, wlaśnie z tym problemem. Postaram się wrzucić wyraźniejsze zdjęcie. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
25 sty 2014 - 14:54:11
W takim razie proszę napisać po wizycie co na to lekarz rodzinny. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.