Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 sty 2014 - 17:40:29
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Uczucie ucisku w lewym boku pod żebrem, nie bolesne.. czasami przechodzi w kłócie ,czasami kłocie też w lewym boku ale już nie z przodu ale z tyłu czyli bardziej strona pleców, cały czas okolica tali...Mam te dolegliwości od miesiąca, jest dzień że są a jest dzień że nie ma. Gdy mam wiecej ruchu.. i spraw na głowie to tego nie odczuwam w dni mniej aktywne i potem gdy wykonam ruch..bardziej czuje ucisk, nawet gdy tylko robie prasowanie ubrań. Ale czuje tak jakby dało sie to rozruszac, rozgrzac.. Myślałam, że to nerka, ale rok temu mialam USG było dobre, i 2 dni temu badania moczu też w normie. Lekarz internista po ostukaniu nerek twierdzi, ze to nie one, bo bol bylby nie do zniesienia plus problem z nerkami wychodzi w moczu. Mam problemy gastrologiczne. Czasami odczuwam ból w podbrzuszu, i objawy podobne do schorzenia jelita Drażliwego, czyli biegunka podczas stresu, a na co dzień zaparcia. Przed oddaniem stolca uczucie parcia na pęcherz wraz z bólem podbrzusza. Biegunki tylko w sytuacji stresującej lub porannej. Nie mam krwi w stolcu. Nie miałam nigdy kolanoskopii, nikt nie stwierdził u mnie jelita drażliwego to moja własna diagnoza. Nie boli mnie żołądek. Rok temu robiła USG calej jamy brzusznej i badania wyszlo dobrze. Czy mogło coś się zmienić przez rok? Czy to boli w lewym boku jelito? czy trzustka?
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 sty 2014 - 17:58:02
przez rok może się coś zmienić, natomiast nie sugeruję wcale że dzieje się u Ciebie coś poważnego
czy zauważyłaś że te bóle pod żebrami nasilają się przy aktywności ruchowej? a może przeciwnie, pojawiają się zazwyczaj właśnie w spoczynku?
czy zauważyłaś że pojawiają się po posiłkach? zwłaszcza tych ciężkich i obfitych?
czy kawa, herbata palenie nasilają te objawy?
czy to są bóle jakby ściany brzucha czy narządów wewnątrz? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.