Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 sty 2014 - 17:36:13
Specjalizacja: Urolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Uczucie ucisku w lewym boku nad żebrem, nie bolesne.. czasami kłocie też w lewym boku ale już nie z przodu ale z tyłu czyli bardziej strona pleców, okolica tali...Mam te dolegliwości od miesiąca, jest dzień że są a jest dzień że nie ma. Gdy mam wiecej ruchu.. i spraw na głowie to tego nie odczuwam w dni mniej aktywne i potem gdy wykonam ruch.. tak jakby dało sie to rozruszac, rozgrzac.. Myślałam, że to nerka, ale rok temu mialam USG było dobre, i 2 dni temu badania moczu też w normie. Lekarz internista po ostukaniu nerek twierdzi, ze to nie one, bo bol bylby nie do zniesienia plus problem z nerkami wychodzi w moczu. Mam problemy gastrologiczne. Czasami odczuwam ból w podbrzuszu, i objawy podobne do schorzenia jelita Drażliwego, czyli biegunka podczas stresu, a na co dzień zaparcia. Przed oddaniem stolca uczucie parcia na pęcherz wraz z bólem podbrzusza. Biegunki tylko w sytuacji stresującej lub porannej. Nie mam krwi w stolcu. Nie miałam nigdy kolanoskopii, nikt nie stwierdził u mnie jelita drażliwego to moja własna diagnoza. Nie boli mnie żołądek. Rok temu robiła USG calej jamy brzusznej i badania wyszlo dobrze. Czy mogło coś się zmienić przez rok? Czy to boli w lewym boku jelito? czy trzustka?
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
16 sty 2014 - 11:51:50
Witam, a czy lekarz rodzinny zlecił jakieś leki w związku z tym bólem, albo zażywa pani coś na własną rękę? czy teraz też jest problem z wypróżnieniem, czy obecnie raczej regularnie? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.