Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 sty 2014 - 23:24:51
Specjalizacja: Neurochirurg
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
bol plecow bol nog...odebralam dzisiaj wynik tk kreg l-s,,bol od 5 lat...-lewowypukle skrzywienie kregoslupa ledzwiowego z pogrubieniem wiazadel w dolnym odcinku kregoslupa i redukcja rezerwy kanalowej-zmiany przeciazeniowe... -lewoboczne uwypuklenie krazka miedzykregowego L3/L4 ze zwezeniem otworu miedzykregowego i uciskiem korzenia L3...-przepuklina dotrzonowaprzez dolna blaszke graniczna trzonu Th12; -konflikt wyrostkow oscistych L5/S1 Szczerze jestem zalamana tym co przeczytalam z opisu tk,mam dopiero 19 lat;( jestem przed wizyta u ortopedy,boje sie diagnozy....
Odpowiedz Cytuj
13 sty 2014 - 23:27:37
bol plecow bol nog...odebralam dzisiaj wynik tk kreg l-s,,bol od 5 lat...-lewowypukle skrzywienie kregoslupa ledzwiowego z pogrubieniem wiazadel w dolnym odcinku kregoslupa i redukcja rezerwy kanalowej-zmiany przeciazeniowe... -lewoboczne uwypuklenie krazka miedzykregowego L3/L4 ze zwezeniem otworu miedzykregowego i uciskiem korzenia L3...-przepuklina dotrzonowaprzez dolna blaszke graniczna trzonu Th12; -konflikt wyrostkow oscistych L5/S1 Szczerze jestem zalamana tym co przeczytalam z opisu tk,mam dopiero 19 lat;( jestem przed wizyta u ortopedy,boje sie diagnozy.... Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 sty 2014 - 23:29:17
ktoś w rodzinie miał/ma problemy z kręgosłupem?
masz nadwagę? otyłość? miałaś kiedyś jakiś poważniejszy uraz?
pracujesz? uczysz się? uprawiasz jakieś sporty?
od jak dawna masz te dolegliwości? jak oceniasz ich intensywność (od 1-5?)
czy do tej pory były jakoś leczone? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.