Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 sty 2014 - 22:49:10
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Boli mnie z tyłu głowa i dzisiaj zaczołem odczuwać jak dretwieje mi lewa strona twarzy oko jest opadnięte usta przekrzywiły się na prawa strone i tak jakby policzek drętwiał,miałem już kiedyś cos takiego z 9 lat temu i wtedy lekarz stwierdził ze to jest przewianie nerwu twarzowego miałem naświetlania twarzy i jakies tabletki nie pamiętam dobrze.
Od jak dawna się pojawiają:
Tył głowy boli już od trzech dni,a drętwienie zaczęło się dzisiaj po południu
Odpowiedz Cytuj
12 sty 2014 - 22:56:03
Boli mnie z tyłu głowa i dzisiaj zaczołem odczuwać jak dretwieje mi lewa strona twarzy oko jest opadnięte usta przekrzywiły się na prawa strone i tak jakby policzek drętwiał,miałem już kiedyś cos takiego z 9 lat temu i wtedy lekarz stwierdził ze to jest przewianie nerwu twarzowego miałem naświetlania twarzy i jakies tabletki nie pamiętam dobrze.
Od jak dawna się pojawiają:
Tył głowy boli już od trzech dni,a drętwienie zaczęło się dzisiaj po południu Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
12 sty 2014 - 23:10:33
tak, to może być właśnie zapalenie nerwu twarzowego, trzeba się z tym zgłosić do lekarza (lekarz rodzinny, neurolog), pewnie właśnie odpowiednie leki i zabiegi będą potrzebne, dodatkowo uważaj żeby się nie przewiać Odpowiedz Cytuj
13 sty 2014 - 00:32:54
Dziekuje bardzo za odpowiedzwinking smileypozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 sty 2014 - 18:26:01
proszę bardzo
życzymy dużo zdrówka a w razie czego polecamy się na przyszłość winking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.