Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
23 gru 2013 - 19:19:17
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
zakrzep żyły centralnej siatkówki oka
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
helicyt , duspatalin retard
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
od kilku miesięcy mam bule brzucha rozwolnienie na przemian z zatwardzeniem brudzenie bielizny mdłości badanie CEA 8,6(norma 4,3)od kilku miesięcy mam bule brzucha rozwolnienie na przemian z zatwardzeniem brudzenie bielizny mdłości badanie CEA 8,6(norma 4,3)kolon skopia jelita grubego bez zmian tomograf wykazał torbiel trzustki 7mm i skrzepliny miażdżycowe do 4mm w aorcie brzucha co z tym dalej robić
Od jak dawna się pojawiają:
od 1,5 roku
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
cały czas okolice brzucha
Jakie mają nasilenie?
umiarkowane
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nie
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
CEA 8,6(norma 4,3)kolon skopia jelita grubego bez zmian tomograf wykazał torbiel trzustki 7mm i skrzepliny miażdżycowe do 4mm w aorcie brzucha co z tym dalej robić
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
23 gru 2013 - 20:59:08
a byłeś z tym problemem u gastroenterologa? co powiedział? że co jest przyczyną? wspominał o czynnościowych zaburzeniach jelita grubego? o zespole jelita drażliwego?
czy jakieś badania krwi, moczu, kału były wykonywane? jeżeli tak to jakie dokładnie i czy masz gdzieś te wyniki?
gdzie lokalizuje się ból? jaki ma charakter? czy wypróżnienia przynoszą ulgę w bólu?
czy aktywność fizyczna powoduje nasilenie tych dolegliowści? Odpowiedz Cytuj
31 gru 2013 - 22:57:56
u gastrologa byłem ,człowiek który niewiele mówi a sporo bierze za wizytę , ale dostałem się do szpitala miałem zrobioną kolon skopię jelita grubego = wszystko jest dobrze krew CEA 8.4 norma 4.3 krew w kale -brak , tomograf brzucha wykazał torbiel na trzustce 7,65mm ,skrzepy miażdżycowe do 4mm na ściankach aorty brzusznej ,po za tym biorę leki na zespół jelita drażliwego ,tyle że brzuch cały czas mnie boli , i cały czas mam biegunki na przemian z zaparciami ,ból lokalizuje się najczęściej w dolnej części brzuch ,często też boli mnie część górna bardziej po środku, wypróżnienia ulgi nie przynoszą ,przy aktywności fizycznej ból się nie nasila. Przy wyjściu ze szpitala dowiedziałem się że mam brać leki i za 3miesiące zrobić USG brzucha , Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
01 sty 2014 - 14:53:56
podejrzewam że poza tymi badaniami które opisywałeś wykonane były również inne badania laboratoryjne i skoro wypisano Cię z zaleceniami jedynie stosowania leków które stosowane są właśnie w zespole jelita drażliwego i z zaleceniem kontroli USG to najprawdopodobniej wszystko poza czynnościowymi zaburzeniami przewodu pokarmowego jest w porządku i nie trzeba się tym przejmować a co do samych bólów brzucha to nie bardzo wiem jak sprawić aby ustępowały jeżeli po tych lekach nie mijają
no-spę próbowałeś? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.