Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
23 gru 2013 - 19:19:12
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
zakrzep żyły centralnej siatkówki oka
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
helicyt , duspatalin retard
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
od kilku miesięcy mam bule brzucha rozwolnienie na przemian z zatwardzeniem brudzenie bielizny mdłości badanie CEA 8,6(norma 4,3)od kilku miesięcy mam bule brzucha rozwolnienie na przemian z zatwardzeniem brudzenie bielizny mdłości badanie CEA 8,6(norma 4,3)kolon skopia jelita grubego bez zmian tomograf wykazał torbiel trzustki 7mm i skrzepliny miażdżycowe do 4mm w aorcie brzucha co z tym dalej robić
Od jak dawna się pojawiają:
od 1,5 roku
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
cały czas okolice brzucha
Jakie mają nasilenie?
umiarkowane
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nie
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
CEA 8,6(norma 4,3)kolon skopia jelita grubego bez zmian tomograf wykazał torbiel trzustki 7mm i skrzepliny miażdżycowe do 4mm w aorcie brzucha co z tym dalej robić
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
24 gru 2013 - 09:36:40
\\witam, a konsultował się Pan z gastrologiem? Jeśli tak to co on na to - było stosowane jakieś leczenie? Odpowiedz Cytuj
28 gru 2013 - 18:24:58
byłem u człowieka który się nazywa gastrologiem dał mi leki na rozwolnienie które nic nie dają a poza tym to najważniejsze jest żeby przyjść na następną wizytę i zapłacić . Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
31 gru 2013 - 15:07:09
Niestety niewiele tu pomogę - kolonoskopia bez zmian, tomografia też niczego poważnego nie wykazała. Jeżeli do tego ma Pan mdłości to może warto by było zrobić jeszcze gastroskopię. I oczywiście trzeba pozostawać pod stałą kontrolą gastrologa, bo inaczej się Pan nie wyleczy. A podczas kolonoskopii były pobierane wycinki do badania histopatologicznego? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.