Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
07 gru 2013 - 15:24:17
Specjalizacja: Lekarz rodzinny
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam. W piątek rano obudziłam z dziwnym bólem z boku głowy. Po lewej stronie nad uchem mam spuchnięte i bolące miejsce. Gdy dotykam odczuwam ból, gdy otwieram usta również. Gdy to dotykam to czuje, jakby spuchła mi żyła, ale to chyba niemożliwe, wielkość tego miejsca to około 5cm, jest to ruchome COŚ na podobę spuchniętej żyły.. Po drugiej stronie głowy w tym samym miejscu też mam taką żyłkę, ale mnie nie boli i nie jest spuchnięta. Poprzedniego dnia(czwartek)- piłam alkohol (wódkę), ale nie zakończyło się to dla mnie jakoś źle, chociaż wypiłam sporo, jak "na mnie"winking smiley wszystko było w porządku. Dopiero rano odczuwałam ból i omal nie zemdlałam, po czym cały dzień przespałam. Myślę, jednak, że to następstwo kaca. Dzisiaj jednak wstałam i opuchnięcie i ból głowy nie przeszedł, do tego pobolewa mnie żuchwa, nie wiem czy to ma jakiś związek. Bardzo proszę o pomoc, poradę, co z tym zrobić- nie wiem czy powinnam iść do lekarza, czy poczekać kilka dni, aż to "samo zniknie". Pozdrawiam.
Od jak dawna się pojawiają:
od piątku rano
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
cały czas są odczuwalne
Jakie mają nasilenie?
intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nasila, gdy dotykam to miejsce lub otwieram usta...
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
07 gru 2013 - 17:16:00
Witam, czy to boli tylko przy dotykaniu czy również samoczynnie? rzeczywiście jest wyczuwalny jakiś obrzęk, guz w tym miejscu? widać jakieś zaczerwienienie pod włosami? czy nie boli przy tym szyja po tej stronie? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.