Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 cze 2011 - 13:47:14
Witam mam ostatnio problem albo sobie to wymyslam w co wątpie mam 17 lat i po ostatnich wypróżnieniach zauważyłem że mam jasny stolec tzn taki żółtawy i na końcu czasami szary.biegunek nie mam regularnie sie wyprózniam i nudności czuje ale to chyba od tego stresu bo sie strasznie przejmuje wszystkim . chciałem dodać że czasamu mnie kłuje tam gdzie jest wątroba jest to bardzo delikatne prosze o pomoc co to może być a i białka w oczach mam bialutkie Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 cze 2011 - 16:03:37
a czy te kłucia w prawym podżebrzu to takie jakby pochodzące ze ściany brzucha czy wewnętrznych narządów?
przy wstrząsaniu, uciskaniu tej okolicy dolegliwości bólowe się nasilają?
czy promieniują do pleców? czy nasilają się po tłustych posiłkach? Odpowiedz Cytuj
28 cze 2011 - 16:33:16
bardziej do wewnętrznych narządów ,dolegliwosci w ogóle sie nie nasilają są one tymczasowe i bardzo delikatne,a co do posilkow to niewiem bo ja czesto jem tluste rzeczy sad smiley (niestety takie rzeczy mam i nie mam na to wplywu poniewaz mam 17 lat i to rodzice kupuja jedzenie),a do pleców nie promienują Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 cze 2011 - 16:53:51
wydaje mi się że to nie jest nic poważnego, nie jest to wątroba czy drogi żółciowe, chociaż oczywiście jeżeli się tym bardzo niepokoisz to zawsze możesz pokazać się lekarzowi rodzinnemu, który może wykonać nadania (morfologia krwi, OB, AspAT, AlAT, GGTP, bilirubina, USG jamy brzusznej) i na tej podstawie będzie mógł coś więcej powiedzieć
jednak moim zdaniem są to nerwobóle, może bóle na tle nerwowym bo z tego co piszesz to nadmiernie przejmujesz się o własne zdrowie Odpowiedz Cytuj
28 cze 2011 - 16:58:37
grinning smileygrinning smileygrinning smiley a co do stolca bo jest czasami żółtawy a czasami ma normalny kolor tylko na końcu taki szary Odpowiedz Cytuj
28 cze 2011 - 19:03:44
zależy mi na odpowiedzi Odpowiedz Cytuj
29 cze 2011 - 08:49:21
po dzisiejszym wy[różnieniu stolec był jasny ale mam problem bo ja strasznie boje sie ze mam raka dróg żółciowych chociaz praktycznie nic mnie nie boli i białka mam białe i mocz jasny Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
01 lip 2011 - 23:31:48
rak dróg żółciowych? jak o tym trochę poczytasz to będziesz wiedział że to jest choroba która dotyczy raczej ludzi starszych od ciebie, moim zdaniem nie masz się o co martwić
jeżeli faktycznie byłaby jakaś niedrożność dróg żółciowych która powodowałaby odbarwienie stolca to pewnie wyszłoby to w badaniach takich jak USG brzucha czy poziom bilirubiny we krwi, jeżeli bardzo się tym przejmujesz to możesz zapytać lekarza rodzinnego czy jest sens i czy skieruje Cię na takie badania, ale moim zdaniem nie masz co obawiać się rakiem dróg żółciowych, czasami wszyscy mamy jaśniejsze stolce Odpowiedz Cytuj
04 lip 2011 - 16:52:35
arturo byłem u lekarza przebadał mnie i powiedział że nic nie wyczuwa ze nie mam zadnego rAKA a ja jestem panikarz i czarne scenariusze od razu mam i boje sie straSZNIE wyszukuje sobie choroby na sile a najgorsze jest to ze w to wierze sad smiley( dzieki bo mnie pocieszyles winking smiley) odejdzie mi troche stresu tongue sticking out smiley nawet rozmawialem o tym z chirurgiem i nawet on mi powiedzial ze nie ma sie czym przejmować lepiej sie czuje grinning smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.