Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 lis 2013 - 19:42:03
Specjalizacja: Urolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Ból żyły gdy się ją dotyka, zwłaszcza przy zwodzie. Co uniemożliwia stosunek. Pogrubienie żyły zauważyłem dwa tygodnie temu.
Chciałbym zaznaczyć, że byłem z tym u urologa. Który powiedział mi, że jest to zakrzep i że powstał przez bardzo długie zabawy - a tak długich nie było.
Dał mi recepte na Diosminex który można kupić bez recepty i kazał smarować maścia Lioton 1000. Ja sam dokupiłem jeszcze maść Hirudoid 0,3g.

Prosiłbym bym o wypowiedź lekarza, jak długo taki stan może potrwać. I czy mogę coś jeszcze zrobić by przyśpieszyć leczenie.

Pozdrawiam
m.
Odpowiedz Cytuj
15 lis 2013 - 19:42:34
Ból żyły gdy się ją dotyka, zwłaszcza przy zwodzie. Co uniemożliwia stosunek. Pogrubienie żyły zauważyłem dwa tygodnie temu.
Chciałbym zaznaczyć, że byłem z tym u urologa. Który powiedział mi, że jest to zakrzep i że powstał przez bardzo długie zabawy - a tak długich nie było.
Dał mi recepte na Diosminex który można kupić bez recepty i kazał smarować maścia Lioton 1000. Ja sam dokupiłem jeszcze maść Hirudoid 0,3g.

Prosiłbym bym o wypowiedź lekarza, jak długo taki stan może potrwać. I czy mogę coś jeszcze zrobić by przyśpieszyć leczenie.

Pozdrawiam
m. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
16 lis 2013 - 11:36:38
Witam, myślę, że rzeczywiście może to być zapalenie żyły powierzchownej prącia i te leki powinny być wystarczające tylko trzeba jest regularnie stosować i potrzeba oczywiście czasu. Odpowiedz Cytuj
17 lis 2013 - 15:38:38
Dodaję zdjęcie by można było wizualnie zobaczyć o co chodzi.

[www.fotosik.pl] Odpowiedz Cytuj
17 lis 2013 - 15:45:26
kolejne zdjęcia

[www.fotosik.pl]

[www.fotosik.pl] Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
21 lis 2013 - 11:28:50
Rzeczywiście żyła jest pogrubiała - proszę póki co stosować te maści, powinna być po nich poprawa. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.