Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
23 cze 2011 - 10:05:55
Od ok. pół roku mam jakieś dziwne naloty na języku, nie sprawiają one żadnego problemu, bo nie bolą, jedynie mam uczucie jakby lekko sparzonego języka w tym miejscu... Jak kiedyś na początku z tym poszłam do lekarza, to stwierdziła że to afta, ale mnie to nie boli i trwa już tyle czasu...!! Pojawiają się malutkie białe plamki na czubku języka, które "rozrastają się" tworząc białe kręgi... Nie mam pojęcia co to jest, szukałam wszelkich informacji, ale nigdzie nic podobnego nie znalazłam, ma ktoś podobny problem?? Załączam zdjęcia (uprzedzam że są dość nieprzyjemne), robione przeważnie jak te plamy były już dość spore.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie jakoś odpowiedzieć na ten post... Odpowiedz Cytuj
23 cze 2011 - 10:13:36
Chciałam jeszcze dodać, że te plamy pojawiają się, rosną i znikają, zaraz potem powstają nowe... Czasami znikają i jest spokój, ale na bardzo krótki okres i potem znowu jest to samo...Czym to może być spowodowane?? Nie cierpię na żadne przewlekłe choroby... Odpowiedz Cytuj
23 cze 2011 - 11:40:53
Możesz sobie spojrzeć do tego tematu który podlinkuje poniżej. Ogólnie widzę że masz podobne krostki co ja i pewnie kilka osób z tego wątku.
Te czerwone plamki ze zdjęcia które nie są w skupisku to są dokładnie takie same jak umnie.
A niewielkie skupiska (dwa) tworzą mi się na końcu języka po obydwu stronach (długość po około 5mm-10mm) i też zmieniają się w takie białe/nabłonkowe. Czasami trochę szczypią.

[dooktor.pl]

[dooktor.pl] Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.