Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 lis 2013 - 11:47:25
Specjalizacja: Lekarz rodzinny
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Depresja
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Fluoxetine 20mg na depresje. Amoxicilline 500mg 3 razy dziennie.
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Bol z prawej strony okolice nerki dol plecow.
Od jak dawna się pojawiają:
2 miesiace
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Na wysokosci żeber z tylu az do dolu plecow , boli caly czas a szczegolnie jak leze.
Jakie mają nasilenie?
Zalezy od pozycji. Najbardziej boli jak leze.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Badanie krwi i moczu.
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Pierwsze badanie krwi i moczu bylo przeprowadzone 2 miesiace temu wyszlo bardzo dobrze. Nastepne badanie moczu bylo wykonane 9 listopada w szpitalu i takze wyszlo dobrze. Wynikow nie posiadam.
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Najpierw bralam tabletki Omeprazole 20mg lekarz podejrzewal bol woreczka żółciowego. Teraz w szpitalu 9 listopada przepisano mi Amoxicillin 500mg 3 razy dziennie wydaje mi sie ze po tych tabletkach bardziej mnie boli.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 lis 2013 - 14:24:11
a czy było wykonywane badanie moczu? czy masz jakieś objawy dyzuryczne, to znaczy jakieś dolegliwości związane z oddawaniem moczu? na przykład częste parcia na pęcherz? mętny mocz? czy jak ciało jest wstrząsane na przykład przy jakiejś intensywnej czynności (bieganie, jazda na rowerze po nierównym terenie) to dolegliwości się nasilają?
czy z kręgosłupem nie masz problemów?
czy te bóle zaczęły się nagle przy jakimś dźwignięciu, szarpnięciu? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.