Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
mck
13 lis 2013 - 10:30:16
Specjalizacja: Laryngolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Tak, niestety powod choroby nie zostal dokladnie zdiagnozowany przez gastrologa - objawy to częstomocz, stan podgorączkowy, klucie pod lewym zebrem.
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
W związku z problemami na tle gastrycznym przyjmowalem Augmentin przez 5 dni od zeszlego poniedzialku do piątku oraz probiotyk laktifort również od zeszłego poniedzialku aż do dzisiaj. Dodam, że augmentin nie pomogl na wyzej wymienione objawy.

Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
W wieku siedmiu lat zachorowalem na świnkę co skonczylo się powiklaniem w postaci calkowitej utraty sluchu w lewym uchu.
Jakie to są dolegliwości:
Huk w prawym uchu (jedynym na które slysze!), gdybym mial porownac do czegos to dzwiek jaki wydaje pracujący piec...
Od jak dawna się pojawiają:
Sam huk slysze od dwoch dni. Natomiast tydzien temu gdy bralem antybiotyk przeziębilem sie po wyjsciu na dwór. Przez kilka dni dokuczal mi bol gardla oraz obydwu uszu (przemieszczający się - tzn. np. z rana bolalo mnie gardlo i lewe ucho by pod wieczor bylo to juz gardlo i prawe ucho).
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 lis 2013 - 11:04:27
a czy wcześniej pojawiał Ci się taki huk w którymś uchu?czy przypadkiem nie jest to efekt jakiegoś sillnego hałasu który pojawił się bezpośrednio przed tymi dolegliwościami?
może jakaś wizyta w klubie, na koncercie? jakiś inny silny dźwięk?
na pewno trzeba z tym pokazać sie u laryngologa, zajrzeć do uszu, zrobić badania audio i tympanometryczne i na tej podstawie można dopiero powiedziec coś więcej
no i z taką wizytą radziłbym nie zwlekać za wiele Odpowiedz Cytuj
mck
13 lis 2013 - 11:19:50
Nie byłem narażony na żaden silny hałas ostatnimi czasami. Raczej wiążę huk z tym bólem gardła i uszu... Nigdy wcześniej też się to nie pojawiało. W lewym uchu nie słysze zupelnie nic i to od dziecka. Ani pisków ani huków ani żadnych innych dźwięków, także tych z zewnątrz. Natomiast w prawym odkąd pamiętam slysze pisk, ale raczej mi on nie przeszkadza, jestem do niego przyzwyczajony i nie mam problemów z zaśnięciem itp. Huk natomiast pojawil się dwa dni temu po raz pierwszy... Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 lis 2013 - 16:56:47
trzeba pokazać się u laryngologa i się przebadać, na chwilę obecną nie jestem Ci w stanie bez badania powiedzieć co to jest, może jakieś ciało obce, może woskowina, może jakiś stan zapalny, a może tak zwane zaburzenia czuciowe słuchu, czyli w samym uchu jest wszystko w porządku, natomiast \"nawala\" gdzieś na przebiegu nerwu słuchowego, w każdym razie warto to skontrolować Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.