Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 lis 2013 - 13:37:42
Specjalizacja: Laryngolog
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
bół i ucisk wokół uszy z obrzękiem, silne pulsowanie w środku uszu, ból z tyłu głowy na dole i ogólne osłabienie organizmu, brak siły, słabość, bóle między łopatkami
Od jak dawna się pojawiają:
zaczeły się miesiac temu, troche bóle zelżały po zimnych okładach, smarowałam te okolice maściami przecizapalnymi i przeciwbólowymi,
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
po dwóch tygodniach ucisk i ból pojawił się znowu, okropny ucisk wkoło uszu i ból który powoduje od razu słabość całego orgnizmu
Jakie mają nasilenie?
ja bym to nazwała intennsywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
zimne okłady w okolicy uszu lekko niwelują na krótko to pulsowanie, ale nie mija
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
wizyta u denstysty zeby wykluczyć żeby zapalenie stawu żuchwowo szczękowego od uzębienia, jeszcze mnie czeka prześwietlenie szczęki ale dentystka powiedziała ze to raczej nie tu trzeba szukać
zbadał mnie również laryngolog i powiedział ze uszy sa w porządku ale jeszcze powinnam zrobić dokładniejsze badania
Jakie było dotychczas leczenie?
jeszcze nie podjełam zadnego, próbuje się po niedzieli dostać do lekarza pierwszego kontaktu i wziaść skierowanie do laryngologa i być moze neurologa
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
leki biore na refluks żółciowy, brałam przez tydzień plastry hormonalne ale przerwałam, bo strasznie żle to znosiłam
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
09 lis 2013 - 16:15:30
Witam, a czy mierzyła Pani sobie ciśnienie - jest w normie? czy ten ból trwa cały czas czy pojawia się i znika? Odpowiedz Cytuj
10 lis 2013 - 18:30:38
w danej chwili nie mierzyłam ciśnienia ale zawsze miałam normalne tzn nigdy problem z wysokim ciśnieniem u mnie nie występował, ból trwa cały czas czasami jest lżejszy ale pulsowanie wkoło uszu utrzymuje się, miałam zrobioną własnie wczoraj tomografie głowy która wyszła w porządku czyli bez żadnych zmian, laryngolog ponownie mnie zbadał i żadnych zmian nie zauważył, Odpowiedz Cytuj
10 lis 2013 - 18:39:19
zapomniałam tylko dodac że w badaniu webera napisał - że go nie słyszę Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
16 lis 2013 - 13:35:36
Myślę, że w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym - on w razie potrzeby skieruje panią do szpitala w celu dokładniejszej diagnostyki. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.