Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 paź 2013 - 22:37:51
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Bol w lewym boku pod żebrami typu kolka;wzdecia;gazy;śluz z odbytu pomaranczowy oleisty gęsty brzydko pachnacy (rybami) najczejsciej wystepuje przy oddawaniu gazów. Stolec oddaje regularnie raz dziennie normalny.
Od jak dawna się pojawiają:
Bol w lewym boku od ok 3 lat. Reszta ok.roku
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Bol w lewym boku zalezy co zjem tak samo jak i gazy; wydzielina tak jak pojawia sie gazy
Jakie mają nasilenie?
Umiarkowane
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Nasila je np. Kapusta brokuły piwo fasola
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Usg jamy brzusznej
Jakie były wyniki wykonanych badań?
W 2010 r. Badanie nie wykazalo żadnych niepokojących zmian
Jakie było dotychczas leczenie?
Żadne
Inne uwagi:
Axotret (izotretynoina)
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
31 paź 2013 - 00:15:08
a ten śluz z odbytu i nieprzyjemny zapach masz od jak dawna? może masz tam jakąś infekcję, jakiś stan zapalny, schudłaś ostatnio bez powodu? gorzej się czujesz?
co do kłucia po lewej stronie pod żebrami czy ono sprawia że się częściej wypróżniasz? stolce są wtedy luźniejsze kiedy masz te kłucia? po nich kłucia mijają? Odpowiedz Cytuj
31 paź 2013 - 19:45:04
Śluz mam od czasu jak przyjmowalam izotretynoine czyli od roku. Na wadze nie stracilam wrecz przeciwnie przybrałam. Kłucie w lewym boku to ból takiej kolki najlepiej jak ten ból wystąpi to wtedy podkurczam nogi zeby gazy jak najszybciej wyszly i wtedy przechodzi. Zauważyłam tez ze ten ból występuje jak wypije piwo. Gdy mam te kłucia to nie musze isc sie wypróżnic raczej puścic gaza. Stolec wystepuje u mnie normalny nie rzadki może z 3-razy mialam rozwolnienie. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
01 lis 2013 - 13:03:32
z tego co opisujesz to te bóle/kłucia brzucha po lewej stronie raczej nie są związane z żołądkiem, najprawdopodobniej są to jakieś skurczowe bóle brzucha, być może związane właśnie z wzdęciami, można spróbować jakiegoś leku na wzdęcia i sprawdzić czy będzie poprawa, Odpowiedz Cytuj
02 lis 2013 - 18:34:08
Dziekuje za pomoc Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 lis 2013 - 20:00:20
proszę bardzo
polecamy się na przyszłość winking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.