Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 wrz 2009 - 15:10:16
Witam!
Proszę o opinię czy zauważacie jakąś nieprawidłowość bo do kolejnej wizyty u
lekarza zostało jeszcze parę dni.
Poniżej zdjęcia RTG zrobione, m.in. zdjęcie tunelowe.Nie znam tego RTG.Jestem niesłyszący.Jakie poznacie które uszkodzenie lub cos jest??Bóle kolana i boli nadal przy kucaniu i jak próbuje zgiąć noge, poza tym blokuje mi się noga i do końca zgiąć nie mogę i tylko blokada kąt 90C.Czekam na odpowiedz. Odpowiedz Cytuj
27 wrz 2009 - 19:43:34
Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie :-( Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 wrz 2009 - 21:48:45
ja osobiście nic niepokojącego nie widzę na zdjęciu, ale RTG jest mało dokładnym badaniem więc to wcale nie wyklucza że dzieje się coś nie tak
od jak dawna masz te problemy?
dotyczą one obu kolan czy jednego?
puchną kolana? puchną lub bolą jakieś inne stawy?
rano masz problem z rozruszaniem kolan? Odpowiedz Cytuj
28 wrz 2009 - 22:20:05
Witam!Tak bóle kolana.Bóle kolana i blokada kąt 90C.Mnie boli kolana tył nie moge dotykac ręki.Jak siedzę nawet 5 min i wstaję straszne bóle kolana tył centralny i przód trochę tylko boli dotyka.
Miałam urazy od poczatka tym roku.Ja przewróciłam i grałam w siatkówki - Ja Grałam w siatkówkę i jak to przy tym sporcie mialam kilka razy urazy,stłuczenia.Czekam na odpowiedz. Odpowiedz Cytuj
28 wrz 2009 - 22:36:12
co to znaczy rtg i zarysowałam czerwone które jest dziury okrągły. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 wrz 2009 - 15:17:24
to nie są żadne dziury, tym się nie martw winking smiley
z przodu to po prostu rzepka tak się układa przy zgięciu stawu
natomiast tam z tyłu obrys głowy kości strzałkowej nachodzi na obrys kości piszczelowej, w pewnym momencie kość strzałkowa kończy się i wygląda jakby była dziura, przyjrzyj się dobrze to też to dostrzeżesz Odpowiedz Cytuj
29 wrz 2009 - 21:53:08
Witam!Czy jest uszkodzenie czy nie ma uszkodzenia?Dobrze nie martwię.Tak straszne boli kolana i nie mogę stac jeden nogi.Czekam na odpowiedz. Odpowiedz Cytuj
02 paź 2009 - 22:37:07
Witam,Byłam u lekarza ortopedii i bóle kolanami.Lekarz przepisał mi blokade... mam mieć 5 zastrzyków leku o nazwie Zeel.T,Depo-Medrol, Heel-Traumeel S i Heel Lymphomyosot N.Lekarz mówił, że to napewno pomoże.
Czy może mi ktoś powiedzieć czy to jest takie konieczne? Czy to pomaga? Jak to działa? Co to jest? Słyszałam, że blokady nie są zbyt zdrowe... Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.