Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 maj 2017 - 08:17:21
Nie wiesz skąd można wziąć szybką pożyczkę przez internet? Myślę, że firma [www.aasapolska.pl] udzieli Ci takiej pożyczki. Przekonaj się sam, ale ja byłem bardzo zadowolony. Odpowiedz Cytuj
13 lis 2017 - 11:52:18
robert , jak z oprocentowaniem czy to dużo drożej wychodzi niż normalna pożyczka w Banku ? Odpowiedz Cytuj
13 sty 2018 - 13:55:21
Korzystajac z okazji to chcialam podpytac sie czy orientuje sie moze ktos z was jak wyglada kwestia pozyczek na otwarcie dzialanosci? Potrzeba bedzie tutaj troche gotowki na pokrycie biezacych wydatkow zwiazanych ze startem nowej firmy. Wiekszosc kapitalu sami odlozylismy .. co jest tez dosc duzym ryzykiem jednak trzeba je podjac. Firma ogolnie bedzie zajmowala sie zleceniami zwiazanymi z uzyciem tego typu sprzetu - [www.riwal.com] Maz kilka lat temu zrobil sobie uprawnienia na operowanie takimi podestami oraz ladowarkami teleskopowymi .. pozniej wyjechal zagranice nabrac troche doswiadczenia i mamy nadzieje je teraz wykorzystac dla wlasnych korzysci. Moze ktos z forumowiczow juz prowadzi taka dzialalnosc dzielac sie jakimis radami, z gory dzieki smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.