Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
10 maj 2017 - 12:36:18
Starzenie się to co prawda jeszcze dla mnie odległy czas, ale zastanawiam się, w którym momencie powinno się zainwestować w jakiś pierwszy krem przeciwzmarszczkowy. Kosmetyczka sugerowała mi, że już po 25 roku życia, ale na mój gust to zdecydowanie za wcześnie. Jakie jest Wasze zdanie? Odpowiedz Cytuj
17 maj 2017 - 13:00:44
Teoretycznie skóra od tego wieku już zaczyna się marszczyć i pojawiają się pierwsze zmarszczki. A ja jednak jestem starsza od Ciebie i jeszcze o tym nie myślałam. Myślę, że masz czas na podkład przeciwzmarszczkowy winking smiley A jakbyś chciała jednak coś o tym poczytać to na [www.vichy.pl] mądrze pisząsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
30 sie 2017 - 11:45:15
Według mnie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem tutaj będzie :
dermatolog poznań , który wybierze odpowiednie kosmetyki , uważam tak dlatego że każda skóra jest inna i może być wrażliwa na różne składniki, dlatego lepiej skonsultować wszystko ze specjalistą. Odpowiedz Cytuj
27 wrz 2017 - 12:29:39
Polecam zgłosić się do jakieś poradni medycznej ja juz kilka razy posługiwałem się pomocą cordis.com.pl myśle że nie warto kombinować ze swoją skórą bez podstawowych badań Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.