Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Noa
19 lis 2016 - 18:04:47
Witam,
bardzo często spotkamy się z pytaniami czym tak naprawdę jest i na czym polega leczenie kanałowe. Aby dobrze odpowiedzieć na to pytanie przygotowaliśmy artykuł - Czym jest leczenie kanałowe? Mamy nadzieję, że przekonają się Państwo do leczenia kanałowego zębów ponieważ zabieg ten nie jest taki straszny jak przez sporo osób opisywany.

Blog o tematyce stomatologicznej dla każdego. Poruszane tematy: leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ortodoncja, implanty. Odpowiedz Cytuj
07 maj 2017 - 21:29:24
Bardzo dobry artykuł. Rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia kanałowego. Odpowiedz Cytuj
22 maj 2017 - 22:47:55
Leczenie kanałowe przede wszystkim musi być wykonane przez dentystę, który ma duże doświadczenie w tym co robi. Z tego co wiem ten gabinet wykonuje bardzo dobrze leczenie kanałowe: [ratynscy.pl] smiling smiley Bardzo dużą zaletą jest właśnie to, ze posiadają mikroskop, bo wiadomo, że dobrze oczyszczą kanał. Odpowiedz Cytuj
06 cze 2017 - 11:18:41
No tak leczenie pod mikroskopem jest droższe, ale za to dużo bardziej skuteczne. Tylko ten czas... czasami leżenie przez godzinę na fotelu jest strasznie męczące.

[wasze-opinie.pl] Odpowiedz Cytuj
12 lip 2017 - 12:15:47
Bardzo dobry i rzeczowy tekst. Warto dbać o uzębienie,
aby później leczenia kanałowe potrzebne nie były... Ja niestety już dwa mam za sobą gdyż trochę zaniedbałem wizyty u dentysty. Dokupiłem sobie ostatnio jeszcze irygator ze szczoteczką soniczną aby jeszcze bardziej zadbać o zęby i póki co sprawuje się świetnie. Odpowiedz Cytuj
26 lip 2017 - 11:03:49
Leczenia kanałowego doigrałam się w końcu po nieudolnej pracy jednego ze stomatologów sad smiley zaczęły się poszukiwania nowego gabinetu i tak trafiłam do Centrum Polkard na szczęście tam spotkałam się podejściem bardzo fachowym, ząbki zostały doprowadzone do należytego stanu i teraz tylko chodzę na rutynowe kontrole Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.