Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 gru 2015 - 23:40:02
Widziałam, że w telewizji są wykonywane niekiedy takie badania u osób otyłych, żeby móc lepiej ułożyć plan działania związany z odchudzaniem.
Czy to rzeczywiście jest potrzebne? Odpowiedz Cytuj
14 gru 2015 - 09:00:14
Może nie wszędzie jest wykonywane takie badanie, ale myślę, że ono ogólnie daje dość szczegółowy obraz tego, jak funkcjonuje nasz organizm. Dla lekarza czy nawet dla dietetyka to są istotne informacje. Takie próby odbywają się zwykle na bieżniach tego typu: [kredos.pl] chociaż słyszałam, że wykorzystuje się też rowery stacjonarne.
Pewnie warto będzie sobie sprawdzić opcję zakupu takiego urządzenia, tym bardziej, że teraz coraz więcej placówek może sobie na to pozwolić. Odpowiedz Cytuj
29 lut 2016 - 12:41:33
próba wysiłkowa świadczy o naszej kondycji, niekiedy jak nie przejdziemy pozytywnie takiej próby nie chca nas dopuścić do operacji Odpowiedz Cytuj
20 lip 2016 - 11:30:18
Ja na otyłość polecam Tobie profesjonalne obkurczanie pochwy laserem cena nie jest zbyt wielka. Polecam bo warto. Odpowiedz Cytuj
10 maj 2017 - 19:02:53
Nie jest potrzeba próba wysiłkowa smiling smiley Ale jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie będziesz miała wyniki to się umów na wizytę smiling smiley Jak chcesz schudnąć to proponuję dietę i lekkie ćwiczenia na siłowni na początku z trenerem personalnym smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.