Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 cze 2015 - 21:16:28
Jakie wyposażenie powinno znaleźć się tak podstawowo w punkcje medycznym?
Podpowiedzcie gdzie w ogóle warto szukać. Póki co znalazłam duży wybór holterów tutaj: http://kredos.pl/holtery-cisnienia - co ważne, w innych sklepach jest co najwyżej kilka. Tu jest ich znacznie więcej. Każdy jest dokładnie opisany, można sobie sprawdzić parametry techniczne i ocenić czy to jest dokładnie to, czego szukamy.
Jakie inne sprzęty powinny koniecznie znaleźć się w przychodni w małym mieście? I gdzie tego szukać, tak żeby sprzęt był dobrej jakości, a nie trzeba było przepłacać za markę. Odpowiedz Cytuj
13 lip 2015 - 18:58:53
Pytanie jaki to rodzaj punktu medycznego ma być? Podstawowe rzeczy jak stetoskop, rękawiczki jednorazowe, jakieś igły, strzykawki. Hotler ciśnienia jest już dość zaawansowanym urządzeniem medycznym. Prędzej chyba przyda się aparat EKG. W sklepie który sam znalazłeś mają całkiem niezły wybór. Jeżeli zależy Ci na cenie i prostocie i wystarczy w miarę proste urządzenie, to zastanów się nad modelem podłączanym do komputera, taki jak np. Aspel AsCard Amber [kredos.pl] Model wystarczający do większości zastosowań, obsługiwany z komputera, który i tak musisz mieć w gabinecie. Odpowiedz Cytuj
08 sty 2017 - 15:05:29
Kolega wyżej ma rację, to zależy jakiego rodzaju to punkt medyczny, to co napisałaś niewiele mówi. Tak czy inaczej myślę, że powinnaś szukać w sklepach takich jak ten:
[sklep.cezal.com.pl] Odpowiedz Cytuj
04 kwi 2017 - 13:09:42
A ja może nie do końca wypowiem się w temacie,ale szukałam ostatnio jakie leki powinny znajdować się w apteczce m.in w samochodzie czy w domu. Znalzłam tutaj [lekiabc.pl] wszystko i mogę z całego serca polecić jeżeli ktoś szuka takich informacji smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.