Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
04 gru 2014 - 14:56:11
Chciałbym przedstawić wam produkt dzięki, któremu po 6 latach w końcu rzuciłem palenie. Nicorix, jako produkt legalny, bezpieczny i dopuszczony do sprzedaży w przeciwieństwie do szkodliwych i niebezpiecznych preparatów, o których ostatnio dość dużo mówi się w mediach. Są to tabletki bez nikotyny, więc nie uzależniają tak jak papierosy. Zainteresowanych zapraszam na www.nicorix.pl

rzucanie palenia Odpowiedz Cytuj
22 gru 2014 - 22:47:01
Jak palenie szkodzi zdrowiu można przeczytać tutaj http://preparat.eu/palenie-papierosow-szkodzi-zdrowiu/ fajny artykuł i o tabletkach też tam trochę info jest, takich na które warto zwrócić uwagę. Odpowiedz Cytuj
16 lut 2015 - 11:20:14
Ja od 3 miesięcy rzucam palenia ale z epapierosami. Najpierw zaczynałem od liquidów o podobnym stężeniu nikotyny ale powoli (co 3 tygodnie) zamieniam liquidy na lżejsze, o mniejszej zawartości nikotyny. Jeśli chcesz rzucać palenie stopniowo to zobacz tutaj. Ja zainwestowałem i szybko udało mi się podbić moje wyniki na rowerze winking smiley Odpowiedz Cytuj
19 lut 2015 - 13:28:46
Ja znów ufam Desmoxanowi, dzięki któremu rzucił mój brat - po pierwsze jednak trzeba chcieć... Odpowiedz Cytuj
11 mar 2015 - 13:17:07
A ja nie korzystałem z niczego. Tylko i wyłącznie silna wola. Rzuciłem palenie smiling smiley

----------------------------------
legalizacja świadectw pochodzenia - zarejestrowany odbiorca Odpowiedz Cytuj
06 maj 2015 - 15:46:38
Ja również rzuciłam wyłącznie dzięki silnej woli - po prostu powiedziałam sobie, że więcej nie palę smiling smiley Odpowiedz Cytuj
25 cze 2015 - 11:00:19
Silna wola to podstawa Odpowiedz Cytuj
01 lip 2015 - 08:54:34
Brat od jakiegoś czasu jest na etapie rzucania palenie i jak na razie zamienił normalne papierosy na te elektroniczne - z http://www.wapershop.pl/ bodajże jeśli dobrze kojarzę.
No i plus jest o tyle, że w domu nie śmierdzi, ubrania nie śmierdzą, a on ciągnie epapierosa i większość rodziny jest naprawdę z tego zadowolona.
Jeszcze mógłby całkiem rzucić, no ale postęp już jest. Odpowiedz Cytuj
10 sie 2015 - 15:41:06
Silna wola jest tu kluczowa oraz trzeba niejako wymyśleć siebie na nowo bez papierosa, tzn. tak rozplanować swój dzień, żeby nie było pokusy powrotu do nałogu. Odpowiedz Cytuj
10 wrz 2015 - 11:30:59
No czasem są tacy nałogowi palacze, że muszą przejść jakiś detoks czy terapie, bardzo tego nie rozumiem, ale każdy przypadek jest inny. Odpowiedz Cytuj
11 wrz 2015 - 13:24:53
Dokładnie każdy jest inny jednemu potrzebna terapia by uwolnić się z nałogu a drugi poradzi sobie sam. Jeżeli chodzi o dobre ośrodki odwykowe to takim jest Agnus. Jest to ośrodek położony blisko Poznania, tutaj ich strona internetowa [agnusterapia.pl]

Pozdrawiam. Odpowiedz Cytuj
12 paź 2015 - 09:22:39
Mi w rzucaniu palenia pomógł psycholog dopiewo i teraz jestem człowiekiem wolnym od tego nałogu, zaoszczędzam kase, wszystko się zmieniło, polecam udać się po pomoc do specjalisty. Odpowiedz Cytuj
15 paź 2015 - 10:52:17
Ech, ja już nie wiem, co mam robić - dość szybko przechodzą mi objawy uzależnienia fizycznego. Wracam bo psychika ciągnie - lubię zapalić... Odpowiedz Cytuj
19 lis 2015 - 11:19:03
Ja już dłuższy czas próbuje rzucić smiling smiley Odpowiedz Cytuj
26 lis 2015 - 09:57:42
Ja udałem się do psychologa w płocku polecam takie rozwiązanie smiling smiley Jesli ktoś samemu nie może sobie dać rady z rzuceniem palenia to to mu na pewno pomoże, czasami warto skorzystać z pomocy specjalisty. Odpowiedz Cytuj
23 lut 2016 - 12:26:37
no terapeuci też pomagają w rzucaniu palenia Odpowiedz Cytuj
15 mar 2016 - 09:17:03
Ja tam skutecznie rzuciłem palenie za pomocą silnej woli, wcześniej jak paliłem nie mogłem wąchać tego zapachu papierosów, używałem jakieś próbki perfum sklep internetowy itp i na końcu nawet to nie pomagało i postanowiłem przestać palić smiling smiley Odpowiedz Cytuj
27 kwi 2016 - 13:13:17
E-papierosy radzą sobie różnie na [www.e-papieros.edu.pl] masz wszystko opisane Odpowiedz Cytuj
19 lip 2016 - 12:39:44
Ja słyszałam, że prócz medycyny, ważna jest zmiana stylu życia. Zmiana jednego nawyku w drugi. Może tak zacząć biegać?

Konta-oszczednosciowe.blogspot.com - ranking kont oszczędnościowych Odpowiedz Cytuj
03 sie 2016 - 09:40:56
Jak dla mnie każde tabletki z nikotyną i inne specyfiki typu plastry, to jedno wielkie kłamstwo. Zawierają w sobie niktoynę, więc wcale nie uwalniają w stu procentach od uzależnienia, a zwyczajnie przekształcają formę z papierosa, na inny sposób dawkowania nikotyny. Najlepiej jednego dnia obudzić się i powiedzieć sobie, że od dziś nie palę i po prostu nie sięgać po papierosy. Wiem z autopsji. Nie palę od 2 lat. Odpowiedz Cytuj
17 sie 2016 - 08:19:23
Mi udało się rzucić najbardziej denerwował mnie przy paleniu zapach, wszystko śmierdziało fajkami, ciągle używałem aspen 118ml woda kolońska , tylko tak jakoś dało się wytrzymac. Odpowiedz Cytuj
14 paź 2016 - 12:43:53
Warto przy okazji rzucania palenia pamiętać o odpowiedniej higienie jamy ustnej. Pomocn w tym są szczoteczki elektryczne oraz inne akcesoria. Odpowiedz Cytuj
07 sty 2017 - 11:56:37
Po rzuceniu palenia nie tylko higiena jamy ustnej będzie łatwiejsza, ale i cały organizm zacznie się wzmacniać, przez co na wyglądzie odzyska skóra i włosy.

Można wtedy sobie zacząć szukać modnej fryzury męskiejsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
15 sty 2017 - 11:19:52
Teraz jest Nowy Rok i warto w końcu wziąć się za siebie smiling smiley
Życie bez papierosa jest dużo przyjemniejsze, zdrowsze a i w kieszenie zawsze kilka groszy więcej zostanie.

Prosto i skutecznie jak rzucić palenie papierosów. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.